| lally_9496 a întrebat:

Ce cadouri v-ati gandi sa ii faceti persoanei iubite de craciun?big grinms

Răspuns Câştigător
| cosmin2221 a răspuns:

Eu ii dau un nufar... stiu ca e pe cale de disparitie dar am strans 100 lei si sa vedem daca ii place iubitei mele happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nam prietena

| Bya132 a răspuns:

Pai, eu initial m-am gandit la o poza cu mine si elblushing! sau, avand in vedere ca e la scoala de fotbal un poster imens cu U Craiova.

Dar, acum sunt sigura ce-i ofer! O poza cu mine in echipamentul U Craiovasmug!