| Tse a întrebat:

Faptul ca sunt băiat și privesc filme cu shemale (care trag cât mai mult spre femei nu cele care sunt greu de crezut ca se asociază cu asa ceva ) face sa am tendințe bisexuale? Gen nu mă excita homosexualitatea dar filmele alea da

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Nu, deoarece poti avea fantezii/privi filme care n-au nicio legatura cu viata ta sexuala reala.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fiecare cu fantezia sa.
Dacă ai vrea s-o faci cu o persoană ca alea din filmele tale preferate, ești chiar bisexual.

| DanyDav a răspuns:

Cam da, ai tendinte bisexuale si depinde si ce fantezii ai cu ele, in ce rol te vezi.

| 1Me9 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, fiecare cu fanteziile lui, chiar daca unele sunt scarboase si de neexplicat.

Totusi, tu de cand ai inceput sa te masturbezi/de cand ai descoperit filmele astea shemale, ai fost atras din prima de ele, sau a venit pe parcurs fantezia asta?

Si eu am fantezii, dar ideea e ca evident le-as face cu persoana cu care fac sex, deci pot considera ca ai ceva tendinte spre bisexualitate, chiar daca arata a femei dar sunt barbati.

Fereasca-ma, totusi, gusturile nu se discuta?