| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am 17 ani. Privesc filme. porno gay dar niciodata nu m-am gandit la un baiat in acel mod. Ba chiar am fost impreuna cu cateva fete pe care chiar le-am iubit. Privesc acest gen de filme pentru ca ma excita mai repede decat cele normale. Ce parere aveti, sunt gay?

8 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, dar nu cred, mai ales daca ai spus ca ai fost cu cateva fete si le-ai iubit. Poate esti bisexual.

| Dismally a răspuns:

Daca nu te simti atras de barbati nu esti gay, nu conteaza la ce te uiti.

| Lawliet14 a răspuns:

Daca tu alegi sa fii gay, este clar o alegere! Si un mare pacat. Cam alegi sa fii gay...

Asa-i daca te uiti la filme cu poponari.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Lawliet14):

A fi gay nu este o alegere, persoanele homosexuale se nasc asa. Mai documentati-va oamenilor.

| seth2016 a răspuns:

Doar tu singur poti stabili daca esti sau nu esti gay, bi sau bi-curious.

Daca explorezi atractia fizica, sexuala si dragostea cu fete si baieti esti bi-curious.

Daca esti atras fizic, sexual si te poti indragosti atat de fete cat si de baieti si te-ai acceptat asa cum esti, se cheama ca esti bisexual.

Bisexualitatea nu este o stare de tranzitie spre gay, dar are cateva caracteristici. Preferintele pot oscila, poti place mai mult fetele sau mai mult baietii, iar dupa o vreme sa se intample invers. Poti sa iubesti o fata si sa faci sex cu ea, dar sa simti nevoia sa te exciti sexual uitandu-te la baieti.

Dupa ce o sa explorezi indeajuns o sa poti sa te si accepti. Sau nu te accepti si atunci nu mai esti bi.

Bafta!

| MistretulPufos a răspuns:

Esti gay

Răspuns utilizator avertizat
| georgian47 a răspuns:

Nu, fi linistit, dar sa incerci sa gasesti la Femei ce te excita