| anonim_4396 a întrebat:

Este de condamnat faptul ca am tendinte bisexuale?

5 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Nu, dar chiar ai?

| alexandru04 a răspuns:

Ca fata nu-i asa rau.ii frumos sa vezi 2 fete sarutandu-sehee hee fata de 2 baietilaughing

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nu. Nicidecum. Poti sa fii cum vrei tu, dar pacat ca in biblie scrie ca nu ai voie.winking
Papa pup

| Reek54 a răspuns:

Nu... nu este straight face.
pentru ca fiecare om e liber sa faca ce vrea.

| ραтяίcία a răspuns:

Nu este de condamnatwinking. nimeni nu are dreptul sa te judece si sa te condamnewinking
nu suntem toti la felwinking
pe cei care nu vor sa te respecte ignora'i si tu priveste inainte cu fruntea suswinking
nu lasa pe nimeni sa te descurajezewinkinge imp sa ai inceredere in tinebig grin