| Eve1 a întrebat:

Salut, nu pot sa dorm, ma chinuie acest lucru, va rog ajutati-ma. De la unde timp parca nu ma mai excita cand ma gandesc ca i-o trag lui aia sau alta, m-am speriat si am crezut ca sunt gay asa ca imi imaginam daca o fac cu prietenul meu si nu m-ai ziceam cum ziceam odata "iak's". Cateodata imi vine sa fac sex dar cateodata nu. M-am uitat si la filme cu nu s-a sculat. Le-as trage-o la femei dar ma bantuie gandul ca imi imaginez ca o fac cu baieti si cum ar mi se pare normal dar cateodata zic in mintea mea "Mars ma, cum pana mea sa fiu gay, iak's, nu vreau asa ceva. Funda, Ajutor!

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In fiecare din noi exista un mic razboi al sexualitatii.
Gandeste-te ca fetele isi iubesc prietenele,le imbratiseaza,le saruta,plang impreuna,fara sa fie vorba de inclinatii homosexuale,la fel si baietii,au prietenii fratesti,se cauta intruna,merg impreuna peste tot,fara nimic ciudat in asta!
La varste mici,cautarea identitatii sexuale,creeaza totusi unele confuzii in mintea oricui,confuzii pe care multi nici nu le inteleg macar,pentru ca se aliniaza ideii generale,le plac persoanele de sex opus.
Intrebarile apar cand ai senzatia ca iti plac persoanele de acelasi sex.
Si,te simti cumva stigmatizat,te intrebi ce-o fi gresit la tine,traiesti lungi introspectii si,in final,concluzionezi.
Tu,deocamdata,esti la faza de introspectie,te studiezi singur,te-ai pus sub microscop si te privesti,sa intelegi ce e exact cu tine.
Vei afla.
La prima ta experienta sexuala,vei afla cu siguranta.
Nu o cauta,las-o sa vina singura,dar fii sigur ca, deocamdata, incerci doar sa intelegi ce si cum esti TU.
Nu-ti pune etichete, nu esti un lucru.
Doar, cauta sa fii om.
Unul de calitate!
happy

| Amelya02 a răspuns:

De la imaginatie pana la practica, e drum lung.
Cati ani ai?
Esti virgin?

| Eve1 explică (pentru Amelya02):

Da, sunt

| Amelya02 a răspuns (pentru Eve1):

Atunci inca e devreme de pronuntat. dar din ce ai spus, exista o posibilitate mare sa fii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diagnostic clar. Eşti gay. Încearcă să te obişnuieşti cu ideea.
Sănătate!

| Eve1 explică (pentru anonim_4396):

Ba du-te`n... nu am scris bine acolo, m-am uitat la filme cu gay si nu s-a sculat, imi venea sa rad, ma simteam infect ca ma uit la asa ceva. M-am uitat primda data la filme porno si era par si dupa la gay si s-a culcat in pana mea, acum i-ar zic "iak's cand ma gandesc la asa ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eve1):

Hei, hei, hei. '' ba du-te'n ''? rolling on the floor). Mă amuzi, amice. Tu practic ai zis că nu te mai atrag fetele, iar acum îmi spui că ţi se scoală când vezi gay? Nici tu nu ştii ce e cu tine, frustratule. Te-ai simţit infect? Tu chiar nu vezi că te faci de râs? rolling on the floor.
Hai, sănătate!

| Eve1 explică (pentru anonim_4396):

Ba vere, am zis ca a fost un moment cand nu imi venea sa le-o trag, ce tie nu ti s-a intamplat niciodata sau esti innebunit dupa p12da? Si amz is eu ca mi se scoala la gay? Din contra in pana mea, mi-e scarba. In pana mea m-am speriat ca eu eram obisnuit sa mi scoale daca vedeam o tata un cur ceva imediat era par. Si m-am uitat file porno normale si era par si dupa cand m-am uitat la gay s-a culcat. Si acum nu mai este asa, imi vine scarba doar cand ma gandesc la gay. Nu mai am acea problema...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eve1):

Calmează-te. Nu. Nu mi s-a întâmplat. Nu. Nu sunt înnebunit după aşa ceva. Am înţeles, respiră.
Sănătate!