| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU. Am o mare problema. Am fost in relatie cu 2 baieti pana acum, imi plac baietii clar, dar imi plac filmele porno cu femei. Credeti ca e o problema? Adica ma excita mai mukt sanii p**** decat p*l*. Este normal? In acelasi timp nu ma vad cu o femeie sa fac sexlaughing doar filmele porno. Pe voi fetelor va excita bărbații in filme?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Da da, sigur, te excita mai mult sanii si peezda, decat poola, dar nu te-ai vedea facand sex cu o femeie!? laughing
Draga mea, esti bisexuala, poate chiar spre lesbiana, sigur ai face sex cu o femeie...doar ca intreband aici daca e "normal", inseamna ca ti se pare anormal si incerci sa-ti blochezi, inabusi, sentimentele si pornirile catre femei.winking
Eu n-am fost niciodata si nici nu-mi doresc sa fiu "politically correct", deci din punctul meu de vedere, e anormal ca un barbat sa fie atras de un alt barbat, dar nu e absolut deloc anormal ca o femeie sa fie atrasa de a alta femeie.winking

| AnemonaP a răspuns:

Una e ce faci in pat, alta e la ceea ce te uiti. De multe ori, oamenii se uita in filme porno la ce nu ar fi in stare sa faca, sau, pur si simplu nu ar face-o, din diverse motive.
Sunt fel si fel de fantezii, asta nu inseamna ca ele te definesc. Personal, nici nu mă uit la bărbații din filmele porno si chestia asta a fost spusa de multe tipe, mă uit la tipa si oarecum, mă imaginez in locul ei, daca tipa se vede ca se simte foarte bine. Daca te uiti la filme porno unde este promovat incestul, asta nu inseamna ca o sa incerci cu fratele tau laughing sau daca te excita cand vezi scene de cockhold, nu inseamna ca ti-ai dori sa iti vezi nevasta in pat cu altul, sunt pure fantezii, nu iti face griji.
Nu vad de ce crezi ca ar fi vreo problema cu tine, nu asculta de gurile rele, sunt atatea femei care fac acelasi lucru, si tot heterosexuale sunt.

| mihai69 a răspuns:

Fiecare cu fanteziile lui. Ești bi-curioasă, dar nu e nimic anormal pentru cine a ajuns în sec. XXI.

| AdeLeu a răspuns:

Nu e ca si cand ti-ar placea filmele cu animale, sau ceva mult mai morbid. Stai linistita. Suntem oameni pana la urma.

| Sexlogulthau69 a răspuns:

Ba soro sau frate, nu stiu de tine dar eu am fetishuri cu femei care au penis. imi place cand face dragoste cu barbatu' sa i arate cine e seful in casa.