| Paulikess a întrebat:

Fara nici o caterinca sau altceva. Care dintre voi ati facut sex oral in timpul menstruatiei? se face sex oral in timpul menstruatiei? este o problema daca facem sex oral in timpul menstruatiei? fara caterinca discutii serioase va rog
Multumesc

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Cum ar fi ca baiatul sa-si bage boticul cand ea e in timpul menstruatiei.Este sange "murdar", evapori toxinele din corp cum se spune.Bagi botic in microbii aia. + ca e scarbos, sange si. Nu e recomandat sa faci asa ceva! Poate sa-i curge in orice moment!

6 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Fata e ok sa-i faca baiatului el ei NU.

| Doηηa a răspuns:

Binenţeles că se face dacă ești fată.
Dacă ești băiat nu.

| laury4ever a răspuns:

Fa asta linistita in continuare ca nu afecteaza cu nimic menstruatia sexul oral!

| Celalalt a răspuns:

Fata poate sa faca sex oral in timpul menstruatiei dar baiatu nu! e uraaat big grin

| Denisa444 a răspuns:

Intrebarea asta e ceva de genu avem dezlegare sa mancam de dulce in zilele cu cu rosu in calendarlaughing da fica

| Paulikess explică:

Sa zicem ca thinking in a 4-5 zi de menstruatie chiar la sfarsit nimeni nu a incercat... cand mai vine cate o picatura...
am mai auzit si vraji dinalea cu menstruatia la femeie? despre alea ce credeti