| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema foarte mare...acum 2 saptamani prietena mea mi-a facut sex oral iar dupa vreo 10-12 minute de la ejaculare, am incercat sa o facem, neprotejat. Dar nu am apucat decat sa ating cu penisul in zona vaginala, dar nu am bagat-o. Am astept sa vedem daca ii vine ciclul si da, i-a venit exact pe data care trebuia. Problema este ca nu a avut simptomele din timpul menstruatiei, dar nu ii curge cum ii curgea normal ciclul, iar culoarea este ciudata. Ideea e ca ea este si racita, deci ciclul nu este regulat. Credeti ca este vorba despre o posibila sarcina? Va rog ajutati-ma. Dau FUNDA si miiiiii de multumiri.

Răspuns Câştigător
| deyoo a răspuns:

Daca i-a venit ciclu, slabe sanse ca aceasca sa fii ramas insarcinata.in plus spui ca nu ai avut penetrare deci cu atat mai putin. indarcinata ramai doar atunci cand iti dai drumul in ea fara nici un fel de potectie(anticonceptionale)! daca este racita jos dupa cum si spui este posibil ca acea cunoare "ciudata" sa fie de la acest lucru, deci stai fara grija... dar poti folosii un test de sarcina, pe care il achizitionezi de la farmacie, pentru linistea ta si a iubitei tale...

| Denis_7175 a răspuns (pentru deyoo):

Mersi mult, primesti funda...mi se pare cel mai bun raspuns.

| deyoo a răspuns (pentru Denis_7175):

Ma bucur ca am putut sa te ajut... succes pe mai departe:*

18 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Daca i-a venit menstruatia logic ca nu are cum sa fie insarcinata, stati linistiti si data viitoare protejati-va!

| RoXxy a răspuns (pentru A12NDRA):

Sa stii ca se prea poate sa vina menstruatia peste sarcina chiar pana la 3 luni.Si sunt foarte sigura de asta pentru ca mamei mele asa i-a venit cand eu eram in burtica eibig grin

| A12NDRA a răspuns (pentru RoXxy):

Scuze,eu asa stiam, am 13 ani nu ma prea pricepthinking zic si eu ce stiu.

| Lore14785 a răspuns (pentru A12NDRA):

laughing) si faza cu "protejati-va" ai citit-o si tu de pe forumuri, nu?

| A12NDRA a răspuns (pentru Lore14785):

Pai nu ti se pare normal sa se protejeze avand in vedere ca isi fac atatea griji?

| A12NDRA a răspuns (pentru Lore14785):

Crezi ca daca am 13 ani sunt proasta sau ce? Astia mici in ziua de azi stiu mult mai multe

| Lore14785 a răspuns (pentru A12NDRA):

Da din cauza la "astia mici" se duce lumea de rapa. Nu am zis domnisoara sa nu se protejeze doar ca mi se pare un pic patetic pentru o copila sa spuna "protejati-va" thinking

| A12NDRA a răspuns (pentru Lore14785):

Eu nu am chef de cearta sau contraziceri insa nu ma cunosti, asta ca nu poti zice sa sunt "copila" doar dupa ce zic anii.

| Lore14785 a răspuns (pentru A12NDRA):

Aaa laughing sa inteleg ca si tu te-ai cotait cu vreunu de la varsta asta?! eu ti-am zis ca se duce lumea de rapa happy pentru mine esti o copila prin felu cum te vad eu din comentariile precedente. Ti-am zis. sustin ideea ca e patetic sa zici "protejati-va" de la varsta ta, no offence.

| A12NDRA a răspuns (pentru Lore14785):

Da pana la urma care e treaba ta? Esti aici ca sa ajuti lumea sau ca sa critici comentariile altora? ca nu prea vad diferenta.

| A12NDRA a răspuns (pentru Lore14785):

Da pana la urma care e problema ta? Esti aici ca sa ajuti lumea sau ca sa critici comentariile altora? Ca la tine sincer nu se vede diferetnta!

| Lore14785 a răspuns (pentru A12NDRA):

Ok, modul in care te exprimi m-a lamurit. NU critic comentariile altora, dar esti penibila. Pa, pa

| ynna93 a răspuns:

Pai clar nu e insarcinata.nu`i neaparat sa ai mereu simptomele menstruatiei.si daca e racita de aceea are acea culoare si cantitatea mai mica.deci stai fara griji.winking

| Virkno a răspuns:

Eu sincer zic sa nu-ti faci griji probabil ca este de la raceala dar ce naibii nici nai apucat sa introduci, calumea asa ca eu zic sa nu-ti faci griji dar daca vreti sa va convingeti cel mai bine ar fi sa faketi un test de sarcina si gata.

| MonicutZZa a răspuns:

Faceti un test de sarcina ca sa nu va mai stresati atat, dar eu zic ca nu e insarcinata.

| DorelSudoru a răspuns:

Ce nesatuli suntetilaughing