| anonim_4396 a întrebat:

Fara raspunsuri jignitoare, va rog
cum a fost cum e primul sarut? pana la el e ceva daca iti e rusine sau... ce trebuie sa faci?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
La primul sarut, intr-adevar, s-ar putea sa ai emotii, pentru ca totusi, e primul, insa, trebuie sa treci peste ca sa iasa binewinking
Nu trebuie sa iti faci griji pentru asa ceva, mai ales daca cel pe care il saruti stie ca nu ai experienta in asa ceva, o sa te invete pe parcurs ce e de invatat tongue
Nu iti fie frica, nu e nimic iesit din comun, o sa simti doar niste fluturasi in stomac tongue dar e o senzatie tare frumoasawinking
Bafta.

1 răspuns:
| DebbieVonBelial a răspuns:

E greu primul sarut, mie imie dor de fluturii aia din stomac care au fost provocati de primul sarut. Dar e o chestie foarte faina... si. nu te ingrijora ce vei face, totul va veni de la sine big grin