| ZaMbArIcI_4577 a întrebat:

Fast, cum sa atrag un baiat?

6 răspunsuri:
| Mrlove a răspuns:

Arta seductiei este doar pentru barbati nu pentru femei lol
happy :/ ps daca arati bine trebuie sa atragi un barbatwinking asta este de cand lumea

| Atotstiutorul a răspuns:

Degeaba ai schimbat poza de la avatar, eu stiu cum era inainte, dar sincer iti spun in cazul tau nu mai poti face nimic

| Abcdefg123 a răspuns:

Wow :)) engleza cu cuvinte cocalare :) gen "baiat". Imi place despre tine :*.
Pai poti sa-l atragi cu o privire misterioasa, care sa-l faca sa vrea sa te cunoasca mai bine. Sau prin simplul fapt ca esti tu. Asta daca si el simte ceva pentru tine. Prin comportamentul tau, prin vestimentatie :p.
Sunt multe feluri. Cauta si tu pe google "arta seductiei " si o sa gasesti cateva sfaturi :*

http://artaseductiei.ro/

| JuLien a răspuns:

Te dezbraci!

| Wecky a răspuns:

Exista cuvantul "baiat" in dictionar?:O arata si mie ca nu stiam

| RayWilliamJohnson a răspuns:

Buy a brain fatoh :-) varza tongue