| Justin***Deny a întrebat:

Cum sa atrag un baiat?

Răspuns Câştigător
| Noir a răspuns:

DESPRE MACHIAJ: regula de aur:mai putin este mai mult! Machiajul natural te face in primul rand mai simpatica- si oricum, cica nu le place sa ramana cu o tona de fond de tenpe degete atunci cand ne mangaie suav... Le place blush-ul.

DESPRE TOALE: pentru a-l cuceri o noapte, vechea metoda cu decolteul si fusta scurta e inca la putere. Jeansi stramti si un top sexy, dar nu exagerat de generos, sunt perfecte pentru a-l cuceri pe termen nelimitat.

DESPRE SILUETA: au confirmat:mai toti bairtii prefera fetele slabute si sportive. Dar ce sa vezi... corprile exagerat de schiloade ii atrag si mai putin decat cele cu cativa colacei pe burtica. Sfat direct de la sursa: Nu te infometa, fa sport!

DESPRE UMOR: sa razi la glumele lui chiar daca nu le gasesti deloc amuzante? Nu. E important sa fii sincera si deschisa cu baiatul pe care vrei sa-l cuceresti. Ei zic ca apreciaza cel mai mult o parere obiectiva...Hmmm,a-i credem oare?

DESPRE PRIMA INTALNIRE: daca stai in fata lui si raspunzi doar cu da sau nu, va crede ca te plictiseste de moarte! Daca sari pe el de parca ti-ai fi ochit prada, va fugi ca o antilopa speriata. Da' cum sa facem atunci draga? Ei zic: o privire jucausa e enough!

DESPRE PRIMUL SARUT: "nu exista reteta! La momentul oportun, veti simti amandoi pasiunea si totul va veni de la sine.Nu va grabiti!"

5 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Pune-i un magnet in pantaloni happy

| Bubbles a răspuns:

1. afla daca are prietena 2. incearca sa se simpta bine in preajma ta 3.sa nu-l intimidezi 4. vb cu el pe mess 5.nu-l stresa cu vb p mess 6. se va intampla totul de la sine

| UninspiredName a răspuns:

Just be yourself.stii ca toata lumea intreaba asta... da il poti atrage doar cu faptul ca vb cu el si te comporti frumos...nu stiu vezi ce ii place si luiwinking
Hope I helpedbig grin

| marian123 a răspuns:

Pai e simplu vorbesti cu el sper ca nu esti timidawinking

| Elenushk a răspuns:

Just be you ok? sa fi tu! baietii apreciaza naturaletea mai mult ca orice!