| AlexAlex16 a întrebat:

Fata de care imi place foarte mult si de care ma ti-n dupa ea de la inceputul anului a aflat ca imi place de ea de la o colega de a iei care imi este amica si acum nici macar nu imi mai zice ``Buna`` cand ma vede si ea spus ca nu vrea sa fie cu mine. Imi place fooooarte mult de ea si ma simt deprimat cand stiu ca nu ma agreazacrying

2 răspunsuri:
| deviant18 a răspuns:

La 16 ani te simti deprimat ca o fata nu te place? inseamna ca nu vede binetongue eu zic sa treci mai departe, are balta peste!big grin o sa gasesti o tipa care o sa te placa si o sa vrea ea prima sa fie cu tine, stai linistitbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezastru...