| TudorGamer a întrebat:

Fata pe care o iubesc incearca sa ma cupleze cu o alta fata care ma place si fata pe care o iubesc crede ca eu o plac pe fata cu care incearca ea sa ma cupleze! CE SA FAC!?!?!?!?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Lantul slabiciunilor si de zece ori mai rau!
Spune-i direct fetei pe care o iubesti ca n-are talent de match maker!
Si invit-o la un suc sau o ciocolata calda sa-i explici motivul!
Spune-i frumos adevarul, nu mai o lungi, ca maine poimaine, o s-o vezi de mana cu altul si-o sa postezi disperat "fata pe care o iubesc e impreuna cu altul, CE SA FAC?!?"
Fii mai hotarat!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai cu ea deschis de vorbă!
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Cel mai bine îi spui adevărul că tu nu o placi pe aceea fată!

O seară bună!

| MaliciousDeath a răspuns:

Uite scenariu:
Stati unul langa altul.Tu pari abatut.
Ea te intreaba ce s-a intamplat, vorbiti cateva nimicuri, dupa care tu o intrebi:
"Stii ce e naspa? Atunci cand tipa pe care o placi incearca sa te combine cu alta."
http://i.imgur.com/JiVrG3O.jpg
sau 2, ii spui ca nu-ti place de tipa aia si ramai anonim.

| ZambetDeGheata a răspuns:

Complicata treabalaughing Sti ce sa faci? Spune-i. Pur si simplu spune-i ca o placi. Da sa faci asta face to face, doar asa are farmec. Lasa lucrurile complicate in treaba lor si fa-ti viata usoara. Daca ei nu ii place de tine, asta e, tu macar ai avut curaj. Bafta :*

| GottaBeYou a răspuns:

Spune-i adevărul mai repede că altfel le pierzi pe amândoua. Baftă!

| Nicam a răspuns:

Sa-i spui adevaru, poate si ea te place pe ascuns