| anonim_4396 a întrebat:

Deci la un baiat ii place de mine, dar mie nu imi place de el, el crede ca il plac, ca il iubesc, ce pot face? va rog ajutati-ma, vreau sa ramanem doar prieteni crying(

3 răspunsuri:
| Maaaary a răspuns:

Poti sa ii spui ca tu tii la el doar ca la un prieten nu ca la un iubit. El daca te iubeste te va intelege si nu se va supara pe tine.

| EuStiuDeja a răspuns:

Pai cel mai simplu lucru pe care il poti face, e sa zici adevarul, sa-i zici ca nu il placi il felul ala si ca vrei sa ramaneti amici happykiss

| AnonimTMt a răspuns:

Spune-i si lui asta!