| Printesyka a întrebat:

Femeile de pe sit-uri p***o sunt violate si dupa strangulate. Este adevarat sau e doar actorie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe internetul normal(care se vede la suprafață), sunt filme pe limita bunului simt. Nu duse până la extrem pentru a respecta niște drepturi și a pastra niste secrete în umbră, doar pe internetul ascuns sunt anumite filme private care nu le poate vedea oricine. Având în vedere că multe femei au fantezii sa fie strangulate, violate, agresate. In timpul sexului, dar binenteles consimțit. Pe internetul normal nu se prea postează așa ceva foarte mult deoarece pe mulți i-ar șoca și ar rămâne cu sechele doar prin simplul fapt că știu fanteziile unor femei.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Majoritatea oricum sunt violate într-un mod sau altul, crezi că vor mereu să facă sex sau mereu le convin partenerii? dar indiferent că le palce sau nu, trebuie să mimeze să iasă filmu

| RAY a răspuns:

E ceva fictiv, nu e real de asta se numesc filme

| Violleta2022 a răspuns:

Actorie doar.

| doctorandus a răspuns:

Toate redroomurile de pe dark net investigate de FBI au fost farse sau tepe (dai banu' si nu vezi nimic).

| Sofer a răspuns:

Ce vezi pe site-uri porno, e pura actorie.

| LPCTSTR a răspuns:

De cele mai multe ori sunt actori, insa pe siteurile gratuite, unde moderatorii sigur nu au nevoie sa se uite la un continut de ultima speta cu indieni care mimeaza chinezi care mimeaza africani (prinzi ideea), unii folosesc asta in avantajul lor pentru a posta gore/violuri/pornografie infantila/etc.
Deci raspunsul cautat este: siteurile populare, care au moderare probabil activa, sau pe acolo, au toate sansele sa gazduiasca continut in care se practica actoria, sau, in multe cazuri, continut facut de dorul Lelii de catre parteneri din toata lumea (care nu se poate clasifica drept agresiune, ci ca semi-actorie-semi-joaca).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva ce prinde la unii disperati de pe net. Au fetisuri cu violente. Daca asta prinde, asta dau.

| Bariel a răspuns:

Daca ai intrat pe un site cu prefixul sins, ala nu e doar site porno..., nu ar trebui sa existe asa ceva pe internetul compilat. Sunt de acord cu siteurile gore deoarece iti arata cum este de fapt lumea in care traim, dar in nici un caz video-uri cu viol

| DoruLuGaboaie a răspuns:

Contracost

| Aladin1403 a răspuns:

O femeie de pe un site porno, poate fi violata doar cu voia ei, la fel si strangularea. De exemplu. Mie imi place sa fiu mai dur, sa ii tin mana in gat in timp ce o palmuiesc un pic, dar astea vin din nebunia de moment, din placerea ce o simti.