| gianinutza007 a întrebat:

Femeile sunt de trei feluri:
- Cele cuminti, care se culca numai cu unul
- Curvele, care se culca cu toti
- Si curvele dracului, care se culca cu toti in afara de tine. Asa e? Fetelor voi in care categorie va incadraty?

Răspuns Câştigător
| julieta a răspuns:

Deocamdata sunt in categoria celor cuminti happy, nu stiu ce va fi peste cativa ani si ce voi gandi atunci, fiecare face ceea ce crede ca e (este)mai bine pentru ea in privinta relatiilor intime.Fiecare e stapana pe viata sa si actele sale, nu condam pe nimeni daca are sau nu relatii cu mai multi parteneri

28 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

@identitate, mari cuvinte ai spus!

Eu cred ca exista fete care recunosc ca nu. s sfinte si fete care se mint si pe ele si pe altii ca-s sfinte.

| Alisa a răspuns:

@dydy exagerezi. EU am 18 ani si sunt virgina (si nu cred ca sunt singura. Cu siguranta mai exista mii de fete ca mine, poate si de 20 de ani, de 21, 23, nu se stie.). Si am o relatie de 5 luni.
Gianina, acele femei care se culca cu toti, nu au demnitate, si nu se respecta pe ele si corpul lor, mai ales alea care o fac pentru bani. Exista orice meserie, pana la a aplica prostitutia.
Si sunt unele femei care au avut mai multi barbati in viata lor, asta nu inseamna ca sunt curve, ci doar ca au avut unele motive, probabil inca nu a gasit acel barbat care sa ii ofere tot ce isi doreste. Fiecare gandeste altfel, nu judec pe nimeni, e viata lor.
Si eu sper ca acel barbat care va fi primul din viata mea sa fie si ultimul, de aceea nici nu ma grabesc sa imi incep viata sexuala. O voi face abia atunci cand voi stii sigur pe cine am alaturi, desi niciodata nu se stie ce iti rezerva viata.

lolita
| lolita a răspuns:

Aici pot zice ca sunt de acord cu @ identitate.

identitate
| identitate a răspuns:

Femeile sunt de 4 feluri:
-sfintele sau "profundele" care nu se culca cu nici unul (dar ar face-o cu toti)
-fraierele care se culca numai cu unul
-femeile care se culca cu cine vor
-nesatisfacutele care se culca cu toti si nu au parte de placere
Curve sunt cele care fac (si spun)ceea ce trebuie nu ceea ce vor (sau au facut). Si nu numai la capitolul sex.Nu sariti toate!happyNu o sa faceti asa ceva, va intereseaza aparentelebig grin

identitate
| identitate a răspuns:

rolling on the floor Ma refeream la unul in toata viata si la care se uita ca la Dumnezeu.happyUna care se culca cu cine vrea stie ce vrea si poate sa faca diferenta dintre un barbat si o p***.(sau asta incearca). Adica tu daca ai vedea "fericirea" ai sari repede in ea dar te abtii?big grin

identitate
| identitate a răspuns:

Daca exista un singur barbat (sau femeie) in viata ta e pentru ca nu vrei sa stii ca poate fi si ceva mai bun si ca nu o sa fii in stare sa alegi. E slabiciune nu virtute. Da asa e cel mai frumos, sa-ti petreci viata cu o singura persoana. Dar sa o alegi in cunostinta de cauza. Da, curva are mai multe intelesuri.Esti curva si daca oferi sex barbatului iubit, desi le-ai oferi si altora dar te abtii. Oferi exclusivitate in schimbul exclusivitatii. Oferi pentru a obtine. Cele care stiu care e diferenta dintre un barbat si altul atunci cand o sa aleaga unul o sa stie cum sa se comporte cu el, ce sa aprecieze si ce nu. Daca in lume ar exista doar Ion Iliescu ti s-ar parea cel mai bun si cel mai sexy.Mandria unei fete ar trebui sa stea in altceva.
Nu are rost sa te conving, si nici nu incerc...
Sunt barbat.Si ca un exemplu iti spun ca multe fete care pretind ca se vor casatori virgine, dupa 2 zile sunt dezbracate in pat cu tine desi le spui clar ca nu te vei casatori.
Cele pe care le condamni degeaba sa stii ca au adesea mai bun simt decat fetele "cuminti". Daca barbatul nu o face sa se simta femeie ce vina are ea? Incearca cu altul.

| Anecherry a răspuns:

Gianinutza daca pleci cu mentalitatea asta nu stiu cate raspunsuri din partea fetelor vei avea. daca nu ai doar un barbat toata viata esti curva? ei bine, daca asa ai pus problema atunci sunt o curva; sa stii ca fiecare face ce vrea, si cum stie mai bine, si chiar daca noua nu ni se pare corect ar trebui sa ii respectam totusi, si sa nu ii judecam(cel putin daca comportamentul lor nu iti dauneaza tie cu ceva); altfel sa nu te astepti sa fii respectata la randul tau. mi-ar placea sa stiu cati ani ai si de ce ai acesta parere.

| nicol20 a răspuns:

Ai perfecta dreptate

| Frogie a răspuns:

Ai uitat de categoria virginelor laughing

| darrio2007 a răspuns:

Ai dreptate. Tu esti femeie sau fata?

| LCD a răspuns:

In nici una.
am virgina laughing

| dydy22 a răspuns:

Hmm daca stau sa ma uit toate fetele se dau virgine si fete la locul lor dar sincer sa fiu si sper sa nu se supere pe mine nu as mai crede ca exista o fata virgina la 18-19 ani

| seby8873 a răspuns:

Uite 6 tipuri de femei evitate de barbati (spune-mi ce crezi) :
1- Miss Feminist
Acest tip de femeie este acela care crede ca toate relele lumii sunt cauzate de barbati si cel mai bun lucru pe care acestia l-ar putea face este sa-si taie testiculele si sa isi puna o pereche de ovare. Ea crede ca femeile sunt fiinte angelice care ar putea transforma lumea intr-un loc mai bun daca ar fi lasate de barbati. Se ghideaza dupa ideea ca "Toti barbati gandesc cu organul genital".

2- Miss Take
Umbla dupa bani tai si atat. Acest tip de femeie vrea ca totul sa i se cuvina de la altcineva. Din punctul ei de vedere un barbat ar trebui sa ii plateasca bautura, cina, sa ii cumpere bijuterii, flori, in timp ce ea nu are nici un sentiment de vina. Nu este nimic altceva decat o prostituata de lux. Ea stie doar sa manipuleze barbatii, ca sa obtina tot ce isi doreste pe plan financiar. Planul sentimental fiindu-i cu totul strain si indiferent.

3- Miss Romance
Acest tip de femeie traieste intr-o lume a visurilor, a romanelor de dragoste si telenovelelor. In fiecare seara se duce singura acasa si petrece ore intregi citind reviste, si asteptand sa isi faca aparitia din moment in moment Fat Frumos calare pe un cal alb. Miss Romance se asteapta sa ai grija de ea, si in fiecare noapte sa ii spui povesti de dragoste.

4- Miss Angry
La fel ca Miss Feminists, Miss Angrys nu suporta barbatii. Pentru Miss Angry nu exista tip dragut, sunt toti niste jigodii, nenorociti si porci. Daca nu vrei sa te alegi cu traume serioase stai departe de ea.

5- Miss Insecure
Aceasta femeie pare foarte draguta la inceput deoarece este foarte draguta si trateaza barbatii foarte bine. Dar insecuritatii ei nu ii va lua mult timp sa iasa la suprafata. Foarte curand va incepe sa sune de 10 ori pe zi, pentru a vedea incotro se indreapta relatia. Are nevoie de permanente reasigurari ca este atragatoare, isi face mereu griji despre machiaj, par sau haine. In permanenta isi va face griji ca va fi lasata pentru una mai buna. In acest mod, lucrurile vor deveni horror in foarte putina vreme.

6- Miss Bitch
Miss Bitches sunt cele mai groaznice creaturi ale lumii feminine. Sunt niste persoane foarte nesuferite care isi trateaza cu nepasare colegii sau prietenii. Majoritatea Miss Bitches sunt calificate ca Miss Takes. Ele sunt in general frumoase si bine imbracate, pline e ele, poti sa le identifici usor dupa expresia fetei cand ies in lume.

Răspuns utilizator avertizat
| tuska a răspuns:

Aici nu s de acord. Daca tu ca femeie categorisesti unele femei ca s curve, atunci barbatii cum sa ne mai numeasca? Sau va iesi un nou cuvant in Dex?
Hai sa ti zic, stiu persoane casatorite, care au fost virgine la casatorie, iar dupa 10 ani de zile, 20 si au dat seama ca nu se potrivesc. Ce mai e de facut? si in definitiv de ce sa ai doar o singura persoana in viata ta, pe cand barbatii incearac sute?
Pai am cam trebui sa fim egale cu barbatii, nu? Acum na, nu zic sa o faci cu tot cartierul, dar daca merita acea persoana de ce nu, si in mod sigur doar tu stii cine merita si cine nu! Asa ca femeile s de pretuit asa cum le zice ti voi;''curve'' etc, sunt reprezentantele sexului frumos si asa o sa ramana!

| Nita a răspuns:

Sa stii

| andreimicutu a răspuns:

Raspunsul meu ar fi afirmativ doar daca as generaliza, ceea ce nu este bine. Dar in mare parte ai dreptate! :d

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

In nici una...laughing sunt virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care dintre ele nu ti-au raspuns?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt din categoria celor cuminti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sunt cuminte smugsmugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo gianinutza007... Oricum, lasa lumea sa zica ce vrea, pentru ca:"A venit vremea ca oamenii să înnebunească si când vor vedea pe cineva că nu înnebuneste se vor scula asupra lui, zicându-i că el este nebun, pentru că nu este asemenea lor."
Traim aceste vremuri? Yo cred ca DA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din partea mea sa existe cat mai multe femei disponibile, elfel noi astia insurati ce facem... e bine asa cu fetele astea, mai ales daca ai si ceva prin buzunare atunci succesul e scontat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele sunt forte vesele si pline de iubire daca baietii iar intelege pe fete ar fi intelegatoare cu baietii

| zkyzzo a răspuns:

Eu's de-a lu' mata

| Baloiu_Dumitru_1971 a răspuns:

O femeie nu seamana cu alta
sa raspunda dzeu