| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
Baieti,am o intrebare pentru voi!
Sa zicem ca va treziti dimineata cu penisul sculat si foarte mare. Dupa ce faceti mai multe treburi prin casa descoperiti ca penisul vostru e in continuare sculat si nu da semne ca o sa se culce.laughing).
Si cand vreti sa iesiti afara realizati ca trebuie sa purtati pantaloni de trening ca sa nu va doara penisul.laughing)
Baieti,o sa stati cuminti in casa pana cand se culca dom Gigel sau o da iesiti afara sa va mandriti cu ce aveti in pantaloni in fata fetelor?laughing))
Fetelor, ce reactie ati avea daca ati vedea un barbat cu un madular urias in pantaloni?laughing)

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da frate îmi iau trainingul care îmi evidențiază cocoșelul și merg mândru pe strada

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mersi frate respect

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bate carnea cat e tare

| blackann a răspuns:

Bro, da o laba si iesi linistit pe strada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Priapism

| MihaiSpeedster a răspuns:

Dă-i în cap, că poate adoarme.

| DonEnnioSalieri a răspuns:

Cand era pandemia am ramas cu belengherul sculat si belit vreo saptamana ca am luat eu niste prostii de pastile rusesti de potenta am ajuns la camera de garda cu **** s au chinuit 3 doctori sa o bage la loc ca intra si iesea.
Nu prea m as mandri ca e cam mica 16cm adica ce dracu

| NimanuiNuIiPasa a răspuns:

De obicei ca sa se culce ii dau cu tigaia in cap

| alpha1xyz a răspuns:

Marimea lui Gigel trebuie laudata de oricine, fie fata fie baiat! nu conteaza cm, conteaza puterea laughing))