| rafaelraffi a întrebat:

Fetele care au sani lasati nu mai sunt virgine?

Răspuns Câştigător
| Klandestin a răspuns:

O mare prostie! Astea de acum nici nu ai sani, si nu mai sunt virgine laughing si tu vrei sani lasati, eu stiu ca sani lasati sunt de la inaintarea in varsta cand se apropie de batranete, si msi repede, daca poarta tot timpu sutienul.

7 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Cine ti-o zis prostia asta? rolling on the floor

E o porcarie, nu ii adevarat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Forma sau dimensiunea sanilor este de obicei de natura genetica si/sau se modifica in perioada adolescentei.Aceste aspecte ale sanilor nu au nicio legatura cu sexul sau cu virginitatea. Daca cineva ti-a spus altceva inseamna ca respectivul a incercat sa-si bata joc de tine.

| neutrino a răspuns:

Teorie falsa.

| syd2 a răspuns:

Ce legatura are una cu alta.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Unde sa ii lase?

| IceKitty18 a răspuns:

Nu e adevarat

| Nico_Irina_1988 a răspuns:

Purtarea de sutiene cu marime gresita duc la lasarea sanilor, iar alta cauza ar fi ca fata/femeia sa fi nascut