| anonim_4396 a întrebat:

O. B' urile pentru fetele virgine le pot folosi si fetele care nu mai sunt virgine?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, bineînţeles, poţi să foloseşti şi O.B.-urile mini.
Nu e nici un fel de problemă.

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Virgina esti pana ai un contact sexual cu o alta persoana,deci e irelevant. Poti folosi ce tampoane interne vrei, ele difera doar ca marime, nu au vreun alt continut.

| foxi a răspuns:

@roxana,cine ti-a spus tie aberatia pe care ai scris-o aici? Poti sa nu mai fi virgina si cu.propria mana!

| liviu89 a răspuns:

Acum sincer u ai vazut reclama la televizor care sa sune asa " tampoanele ob pentru fete virgine acum la un pret si mai ieftin, tampoaneleobpentrufetevirginesepotfolosisipentrucelecarenumaisunt(am scris legat sa para ca a fost spus rapid, stiti cum este la sf reclamelor chestia ce spune ala la sfarsit si nu intelegi nimic)"
Eu cu asta am vrut sa spun ca nu exista tampoane speciale pentru virgine in ori ce caz eu nu am auzit de ele thinking daca ai auzit tu de ele inseamna ca le pot folosi si celelalte ca nu sunt imbibate cu o substanta care sa te tina virgina rolling on the floor))))

| aryana_4212 a răspuns:

Da se pot folosi ob dar mini pentru virgine si cele nevirgine sunt normale pupic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care sunt acelea? Cele mini?
Mie nu imi plac ma jur straight face, te inteapa, sunt mult prea ascutite.
Si nu e nici'o problema daca nu mai esti virgina si folosesti.
Acelea mini, sunt pentru virgine pentru ca cica nu iti rupe himenul, da nu e neaparat sa fie asa.