| LanguageMaster a întrebat:

Fetele care nu au prieten sunt invidioase pe fetele care au prieten?

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Doar alea proaste, incapabile să isi trăiască propria viață

Răspuns utilizator avertizat
| geoconda a răspuns:

Nup

| Nyarlathotep a răspuns:

Da. Si nu doar ca sunt invidioase, dar multe din ele vor sabota relatia altora, fie ca sa le fure prietenul, fie doar ca sa o fata pe fata din relatie sa sufere.

| Ofiintă a răspuns:

În 24 de ani, nu s-a întâmplat să invidiez relația cuiva.

| MariaQuenn27 a răspuns:

Nu, chiar. Cele care nu vor iubiti nu.

| Nyarlathotep a răspuns (pentru Ofiintă):

N-am stiut ca doar tu existi in universul asta. Esti singura femeie de pe planeta si nu invidiezi niciodata, pe nimeni, in nici o relatie. Nici altele nu fac asta, dar numai pentru ca altele nu exista. Doar tu existi, ca fiinta singulara. laughing Argumentul "perfect": nu se intampla pentru ca EEEU nu fac asta! Este vorba de eu si numai de EEU. happy Multumesc pentru portia de ras.

| Ofiintă a răspuns (pentru Nyarlathotep):

Nu am sugerat faptul că doar eu aș exista în acest univers.
Tot ceea ce ai redat mai sus, este mult prea pe lângă, față de ceea ce am exprimat anterior.
Pentru porția de frustrare, voiai să zici happy