| pufulette a întrebat:

Hei :X! imi lasatsi si mie niste statusuri pentru. fetele invidioase?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| MiCuTzZa a răspuns:

[*] poate ca intotdeauna am fost prea Buna … Dar acum imi permit sa Te *** direct in Gura! [*]

Nu vrei sa auzi de mine? Surzeste! Nu vrei sa ma vezi? Orbeste`! Nu ma vrei in preajma ta? Dispari

Taci si inghite cand incep eu sa vorbesc, sa ai frica de mine, ca-s cuminte si te fac doar din cuvinte!

Vezi tu ca pentru el sunt doar o oarecare, dar pentru tine eram cer, pamant, luna si soare

Si totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie dacă sunt tratată prost!

N.ai minte!`. Degeaba comentezi`! M`am saturat`! Tine-ti` gura `!` De acum si` pa`n la moarte`!`. Suugi pl`!

Eu te vad, te ignor... Oricum, tu nu contezi! întelegi?!

Hai gata, ajunge, iti dau voie sa taci. Nu plange, nu se merita stiu ca te prefaci.

La tot pasul sunt vorbe de rau si nu-mi pasă, in ciuda tuturor duc o viata frumoasă!

Astea sunt eu! Commenteaza ...Pe mine nu ma intereseaza

Daca le dai prea multa atentsie esi doar o zdreanta! Ia atitudine fetitso si scuipa`i in Fata!

Sunt cunoscuta drept cea care` se pisa pe parerile tuturor

E` treaba` mea pe cNe` iubesc` love struck!`E treaba mea cu cnE` vorbesc`batting eyelashes `! `Crede-ma` nu ma intereseaza happy`! Ce vrei sa-mi spui`. nu prea` Conteazawinking

Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`! Cantecul s`a oprit. Ssshhtt! inchide`ti pliscul`!""

Uita-te La nOi; X.Si daca vei comenta Ceva.Scz! fetita mea Dar JtII CVaa`?smug Te cam roade invidia!(

Nu poti sa ma suportiAsta e doar problema ta! …Nu ma cunosti…Nu mai comenta! Ai grija de viata ta nu de-a mea!

Invidiaza-ma,sunt mai buna decat' tine, uh o sti.dar te prefaci ca nu-ti pasa! hai lasastiu ca iti pasa eu sunt intotdeauna sus pe masa

Mica finetze. invidiata de multe zdrente

Ma copiezi. si?! Ce-ai rezolvat`. O papusa cu o zdreanta e greu de egalat! Imi iei stilu, textele. si sti de ce? Vrey sa ajungi exact ca mine, da. nai sanse! M.A.R.S!

Draga nu ma privi cu ura (spui ca te iubeste) dar Eu sunt mai buna.sh ink ceva papusa.e o diferenta mare intre Mine sh tine.Eu nu am sange de tarfa in mine.

1 răspuns:
| frumusik96 a răspuns:

Imi iubesc prieteni dar dusmanii mai mult fiindca sunt mai pretioasa in ochii lor din cauza invidiei.
Suferinta nu e cauzata doar de dragoste, ci si de prieteni!
Un prieten este un dar care ti-l acorzi tie!
Singura modalitate de a avea un prieten, este ca tu la randul tau sa fii un prieten!

Invidia este oglinda a ceea ce crezi ca nu poti.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria valoare.
Cei care te critica nu vor decat sa te schimbe pentru ca vad in tine ce ei nu vor fi niciodata
Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur.
Intodeauna cel ce invidiaza si este nefericit...se imbata cu apa rece si se crede invidiat...