| Libelle a întrebat:

Fetele ce urati cel mai mult la un baiat? dar voi baietilor la o fata?

22 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

La o fata cel mai mult urasc cand isi da aere de miss univers si de fapt arata ca muma padurii

| Alisa a răspuns:

Sa ma minta sau sa ma insele. Nu mi s-a intamplat, dar daca s-ar intampla unul dintre aceste lucruri, ar fi finalul relatiei.

| Anecherry a răspuns:

Urasc cel mai mult prostia. Clarhappy.

| CristinaElena96 a răspuns:

Sunt fata si cel mai mult urasc sa fiu mintita, sa fiu inselata si in primul rand sa mi se zica "te iubesc" de la prima intalniretongue

| flory_9483 a răspuns:

Cel mai mult la un baiat urasc : sa ma minta, sa ma insele, sa se creada mai presus decat mine si sa fie gelos.

| Urzică a răspuns:

Eu urasc cel mai mult la un baiat anturajul (la unii).

| myrazvy a răspuns:

Urasc faptul ca nu poate fi inteleasa si invers

| babygyrl a răspuns:

Cel mai mult urasc baietii care iti cer sa te culci cu ei. CEl mai naspa.

| Georgix a răspuns:

Sa stea cu mai multe deodata. :-&

| Alexaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Mdea. problema mea cea mai mare este :minciuna.Toti baietii mint atunci cand nu vor sa spuna unde sunt si cu cine oh go on altceva ce nu pot suferi este INDIFERENTA.Baiatul cu care sa fiu sa nu ma bage in seama, sa nu ma sune, sa nu`mi zica ca ma placa. sa nu ma tina de mana cand mergem de strada straight face astea 2 lucruri urasc cel mai mult. Dupa care urmeaza, ironiile, prostimea ( sa nu stie a scrie sau a gandi ) orgoliul ( si asta e dureros ) razbunarea. si sunt mai multe oh go on se face maine daca ma apuc sa le scriu pe toate

pup/. si sper ca iti e de ajutor raspunsul meu.

fundita?big grin

| Micheline a răspuns:

Sa fie ipocritstraight face.

| 教皇 a răspuns:

Minciuna x-(

| Roxii a răspuns:

Sunt fata si cel mai mult la un baiat urask sa ma minta sau sa ma insele cu o persoana cunoscuta!sad

| Smoke_7892 a răspuns:

Urasc cel mai mult la un baiat cand se crede macho sau se laudastraight face

| Horyka a răspuns:

Pai tu esti si urata si batrana ai tot ce trebuie pentru ce uraskbig grin

| zonik93 a răspuns:

Urasc cel mai mult la un baiat `minciunaaaa! straight face

| gabitzu_8696 a răspuns:

Urasc baietii care se cred macho, mincinosi, nesimtiti etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata si mai tot tmp sunt inconjurata de baieti urask frt.mooolh ca mint sunt buk ca te-am pootooot sa te akt ca un sfat si fete asa spune ca nu-s sincere asta o stiuuu de la prp meu ubittt p care il pop pop pop si il ubesk te ubesk CRISTYYYY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comportamentul neadecvat deci care nu stiu ce inseamna respectul si se rup in fite (fetele)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cel mai mult la un baiat urasc tot
si la fete imi place tot din calcai pana in cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nivelu` de la pitzipoancometru` logicwinking

| Bombo_8432 a răspuns:

Cel mai mult urasc la un baiat acea vaga idee de incredere ca el este cel mai destept, cel mai tare, cel care si-o poate pune cu toate, se crede buricu pamantului laughing si minciuna sau zice una si face alta, oricum baieti vor fi mereu imaturi ( exceptie baietii speciali si f. rari ) happy