| anonim_4396 a întrebat:

Le plac baietilor, fetele mai grase? adica arata bine impreuna un baiat slab cu o fata care are multe kg in plus fata de el?

10 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca are mai multe kg decat mine inseamna ca e prea grasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer...nu prea!
Dar nu consider ca dragostea ar trebui sa se masoare in kilograme :) ci in sentimente!
Daca o femeie este mai plinuta nu inseamna neaparat ca nu poate fi iubita de un baiat mai slab-acuma bine-facand o gluma :) sa nu fie vreun cuplu gen:
https://www.google.ro/......ps?/search
http://www.youtube.com/watch?v=MmSZJ17ppEQ
Eu am un vecin care este intr-o relatie cu o fata cu destul de multe kg fata de greutatea lui(acuma sa nu-ti imaginezi ca arata ca ''domnisoara'' din imaginile precedente =)) ).
Totusi consider ca se potrivesc(din moment ce el o iubeste asa cum este si pentru ceea ce este)!
Consider ca daca iubesti o persoana cu adevarat esti atras/a in primul rand de caracterul acestuia si apoi de aspectul fizionomic(desigur ca nici acesta nu trebuie ignorat)-insa mult mai importante sunt:PERSONALITATEA si SENTIMENTELE!

| Miree a răspuns:

Ar arăta, dar depinde şi de câte kilograme are fata.

| slenderica a răspuns:

Daca pamantu era plat inainte sa o ingroape nu, nu ne plac.

| Dayuuum a răspuns:

Eu am fost cu un tip mai slabut ca mine. Bine, nu eram grasa. Eram dezvoltata, voinicuta :3. Si nimeni nu a spus nimic. Oricum. Nu arata prea bine sa vezi un ''aschiuta'' cu o fata grasa careia ii atarna suncile rolling on the floor.

| Rubyrubyy a răspuns:

Pai depinde.Dar eu cred ca nu cred ca un băiat slab sa aibă o gagica grasa.

| AndreeaDeiia a răspuns:

Nu, nu arata bine zic eu.
Si da am observat ca baietilor le plac fetele mai plinute..Fiindca au forme si lor asta le place.
Eu am forme dar nu sunt plinuta adica toata lumea imi zice cum poti sa arati asa bine si sa fii asa slaba?
In fine, trebuie sa iti placa tie cum arati parerea celorlalti se ghideaza dupa a ta, daca te vad ca te simti bine in corpul tau o sa te indrageasca.
E doar parerea mea.

| Tanase_Diana_1982 a răspuns:

Nu eu cred ca nu o se le placa o fata mai pufoasa decat el. Poate ar fi gen: /....ro/search
http://www.youtube.com/watch?v=MmSZJ17ppEQ. :)))
Mda....Deci eu nu cred ca le plac fetele grase asta iti spun si din propria experienta (asa si asa aveam 37 kg).Dar am o prietena prea prea grasa si fuge toata lumea de ea si ii zice ca e un dulap, vaca, batoza si balena. Sper ca te-am conviz+te-am ajutat(sper).
Funda?

| TheFoxx a răspuns:

De multe ori nu conteaza numai fizicul.

| dyyyaad a răspuns:

Parera mea e ca nu arata bine.happy