| anonim_4396 a întrebat:

Fetele isi fac unghiile ca momeala pentru pescuit bogatasi?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Eu nu cred, unghiile sunt detalii pe care bărbații nu le observa prima data, dacă sunt îngrijite tine și de educație cumva, caci unghiile se fac dintotdeauna, e de bun gust ca femeie sa ai unghii frumoase și nici nu e greu

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fix de aia... că sigur după asta aleg bogătașii

| corbulalbrosu a răspuns:

GRESIT. Daca vei privi cu suficienta atentie, vei observa ca au unghiile ''artistic'' aranjate chiar si cele mai abjecte si mizerabile prostituate din cele filmate ca-si exercita profesia pe ''centura'' sau prin parcarile de TIR-uri. Sa intelegem ca si acele amarate fiindca au unghiile ''facute'', si-o trag cu ''bogatasi''? thinking

| SilentRain a răspuns:

Din seria... Misogin-fumat

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Asta nu e un argument

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

E ca si cum ai spune ca toti barbati care poarta blugi mulati sunt bulangi
Dar cum am mai spus daca tie iti place sa judeci oamenii, e problema ta

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Ce argument eronat

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Bine ca intreba ta nu e deloc straight face

| Emma30555 a răspuns:

Ar fi prea simplu happy

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

De ce?

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Pai toate fetele și femeile își fac unghiile, scopul nu e sa atragi bărbați bogați, pentru asta e nevoie de mai multe calități fizice și probabil și psihice decât niște amărâte de unghii.

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Dar poate fi o parte din acele lucruri

| RAY a răspuns (pentru Emma30555):

Dar chiar cum a aparut moda asta?

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Nu știu nici eu, putem sa ne interesam pe net.

| Emma30555 a răspuns (pentru RAY):

Eu nu cred, unghiile sunt detalii pe care bărbații nu le observa prima data, dacă sunt îngrijite tine și de educație cumva, caci unghiile se fac dintotdeauna, e de bun gust ca femeie sa ai unghii frumoase și nici nu e greu

| anonimus111111 a răspuns:

Da