| MrLevy97 a întrebat:

vreau sa-mi raspundeti cu da sau nu voi credeti ca fetele din ziua de azi cauta numai bogatasi?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Majoritatea dar nu toate.

| Rockart a răspuns:

Nu toate.

| neekole a răspuns:

Nu

| neekole a răspuns:

Din nou...nu...si nu ma pot abtine sa nu iti mai zic ceva. Si o sa-ti zic doar atat:"Bogatasii" se uita dupa fete urate?

| MaDeclarFan a răspuns:

Nu

| wowmentol a răspuns:

Nu-ti pot raspunde cu da sau nu pentru ca nu toate cauta bogatasi

| MrLevy97 explică:

Vreau si eu id la o fata care sa fie diferitawinking

| GabbyTPR a răspuns:

Nu. Degeaba te uiti dupa un bogatas care arata de te lasa cu gura cascata si isi bate joc de tine.

| єℓℓєη a răspuns:

Buna.Da,in ziua de azi fetele cauta doar batranii milionari ca sa aiba si ele bani.Din ce in ce mai multe tinere isi stric viata cu asemenea prostii.