| anonim_4396 a întrebat:

Fetele simt cand un baiat ejaculeaza in vagin? Sau anal? Sa intreb ce simt cred ca e prea mult. Scuzati-mi intrebarea, dar am primit diferite raspunsuri si vreau.

5 răspunsuri:
| ??? a răspuns:

Da,simt

| RAY a răspuns:

Personal cred ca sperma este simtita pentru ca vaginul are terminati nervoase sensibile vreo 6000 parca

| Emilian65 a răspuns:

O fata care este atenta la ce se intampla in timp ce face sex cu un baiat, simte cand acesta ejaculeaza in vagin sau in anus cand face sex anal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa nu ai incredere in raspunsuri, te pot induce in eroare. Exista o singura cale sigura de a afla raspunsul care se ascunde in spatele acestor intrebari.

| Jhonny22 a răspuns:

Sunt femei care simt, sunt femei care nu, depinde acum si de ejaculare, ca daca el are,, putina,, ca sa zic asa, se poate sa nu simta nimic, difera de la cupluri la cuplui, de pozitii, etc tongue