| NicoRobyn a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa intreb ceva.Cand o sa fac sex mi se rupe ata? Si daca da...doare? Si de ce voi fetele nu vreti si sex oral / anal?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ruperea frenului(a atsei) nu are legatura cu pierderea virginitatii la barbat, deoarece aceasta nu se rupe de obicei la primul act sexual. Frenul se poate rupe chiar la multi ani dupa primul contact sexual, iar la unii barbati nu se rupe niciodata. Cauzele in urma carora frenul cedeaza sunt mai multe. La unii barbati frenul(aţa) este foarte subtire si cedeaza mai usor, iar la altii mai groasa si cedeaza mai greu. In majoritatea cazurilor se rupe atunci cand lubrifierea in timpul actului sexual lipseste sau este insuficienta. Ruptura frenului ( atsei) este insotita de sangerari, la fel ca la femei dupa ce himenul se rupe, dar in majoritatea cazurilor la barbat cantitatea de sange este putin mai mare.
Durerea este superficiala,dar pentru ca nu esti obisnuit ca locul respectiv sa te doara,posibil sa o simti mai intensa decat este in realitate.
Acum,de ce nu vor fetele sex anal si oral, daca le-ai incerca pe propria piele, nu cred ca ai mai fi curios.

| Bogdan1o a răspuns:

Ti se rupe dar nu complet si nu doare foarte tare, dar doare putin, e suportabil laughingwinking.
Sunt fete care fac si sex oral, dar nu toate, iar anal nu prea fac pentru ca e dureroswinking
Multumeste-te cu cel normal si oral daca vei gasi o fatawinking

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Nu o sa ti se rupa din prima, si nu o sa te doara deloc.
O fata serioasa nu face ORAL sau ANAL straight face

| Heather2001 a răspuns (pentru PSHYCH8DYLLIC):

Da,sigur? Cred ca 70% din fete fac sex oral...nu se poate ca toate sa fie de moravuri usoare. In plus, nici macar nu e asa scarbos.

| puimik3 a răspuns:

Ata se va rupe treptat. Doare si poate sa curga si sange un pic (depinde cat de stramta si uscata e fata). Fa si tu sex oral si poate vei primi inapoi! Iar la anal e acelasi lucru la fete ca si la tine (gaura stramta = durere neplacuta, senzatie disconfort pentru cine nu e de pe centura orasului = "c.u.r.v.e"), deci e aiurea!

| Coryyyyy a răspuns:

Mda o.O nu tuturor fetelor le place sexul oral...dar dupa parerea mea nu e asa scarbos, iar sexul anal e dureros. Imagineaza-ti ca pe tine (un simplu baiat ) mergand pe strada, te violeaza un gay pe la spate.

Alte răspunsuri
| NANANAHehh a răspuns:

Tu i-ai face sex oral unei fete? Daca nu, nu o faci ca e scarbos, nu? DING!

| DanielDaniel13 a răspuns (pentru NANANAHehh):

Ba da, daca te cunosti cu acea persoana de mult timp si toate lucrurile stau bine intre voi... dc nu smug Nu e deloc scarbos tongue

Alte răspunsuri