| Radandam a întrebat:

Fetele sunt curioase de penis la fel cum sunt bărbații de pasarica? Adică dacă o fata îl vede pe unul pe strada cu penisul sculat, ea se excita în momentul ala?

9 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nu, nu se excita nici dracu. Trebuie atracție, dorința, etc. Nu ne dam pe spate după scule! Imaginează ți ca arăți ca un tomberon dar o ai sculați. Irelevant

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu functioneaza chiar asawinking

| Emma30555 a răspuns:

Fetele nu prea se excita vizual ci mai degrabă când le saruti, atingi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe strada nu. Daca ești cu penisul sculat și îți mai și bagi mana in pantaloni. S-ar putea să le panichezi. Și să sune la 112.

Dar în alte locuri da, o data aveam pantaloni ceva mai mulați pe mine, nu îmi era deloc sculata dar se vedea urma penisului. Una se uita la mine in felul 14.

Deci se excită. Dar nu te poți baza pe asta daca vrei sa exciți fetele. Și fetele se excită la niste picioare formate la fel cum ne excitam noi când vedem asta.
Ori sâni, respectiv umeri/piept. Deci dutr la sala daca vrei sa exciți fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una NU sunt curioasă de cum arată penisul (în erecție sau nu) al unuia pe care-l văd pe stradă.

| Dana2103 a răspuns:

Excitarea inseamna mai mult de atat. Daca pe tine te excita orice vagin, imi pare rau de tine
In lumea asta mai exista si sapiosexualitate

| StefanAdam a răspuns:

Fetele vor sentimente nu scula

| Theo1546 a răspuns:

O poti face, eu am facut prima data la 16 ani tot asa la insistente, daca nu o sa faci risti sa il pierzi