| dydyyyy a întrebat:

Fetele voi cu ce va epilati in zonele intime? vreau si eu o metoda nedureroasa si dupa care sa nu imi creasca repede parulhee heefundalove struck

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Toate vrem asta, dar, din păcate, aşa ceva nu există.

| poliku a răspuns:

Cu barda!

| lo a răspuns:

Dap.la ce viseaza vrabia? la malai"
Draga mea nu exisat asa ceva decat daca optezi pentru epilare laser!
Lama,benzile,epilatorul, toate sunt metode eficiente dar nu de durata si in mare parte nu fara durere! Sti cum se zice:baba la frumuste, sufera!

| QuadruplePersonality a răspuns:

@Alex, de unde ştii tu? laughing

Didi, tu vrei prea multe laughing. Ori îl asculţi pe Alex, că aşa nu te doare, dar creşte repede, ori "suferi" şi dai cu ceară sau altceva.
kiss.

| Abramburika a răspuns:

Lol,cu bigul in caz ca vrei sa ti se faca gazon...cel mai eficient e cu ceara! app: doare! dar nu a murit nimeni din asta... apoi 3sapt-o luna stai fara stres

| EnjoiProSkater a răspuns:

Stiu eu Alex o epileaza pe masa la ***** si logic ca stie.Cu lama, ceara, si mai eficient laseru ca in jocuri. rolling on the floor

| StefanJobs a răspuns:

Cativa de pe aici ar trebui sa se lase de dume ca nu le iese.

| iulia_7948 a răspuns:

Epilare cu aparat electric. il iei mai intai cu lama( sa nu fie mare sa urli de durere cand bagi epilatorul), apoi dupa 1 zi 2 il iei cu aparatul. firul de par creste cel mai mult in primele zile. eu ma iau si cu pensetawinking. dureaza ceva, dar nu doare si esti finabig grin.