| KKarl a întrebat:

Voi sunteti introvertiti? Sau timizi? Cum sunteti si cum va comportati?

Răspuns Câştigător
| Teffan a răspuns:

Sunt introvertit de cand m-am născut, si sunt si destul de timid.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca sunt undeva la mijloc, nu sunt nici extrovertit nici introvertit

| justanotheruser99 a răspuns:

>Mai degraba sunt extrovertita. >Comportament normal, cred eu.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Intr-o oarecare masura introvertit. Vorbesc doar cand sunt intrebat.

| ShaOfHatred a răspuns:

Depinde. Ininte eram ambele dar acum am prins mai mult tupeu, si nu mi-e teama sa imi spun opinia in fata la cineva.

| AdrianVoicu a răspuns:

Sunt mov cu galben, in timpul liber mai fac si spume la gura doar asa sa imi impresionez vecini

| Kiwibibilă a răspuns:

Sunrmt timida cu oamenii noi dar de speriat cu prietenii vechi.