| dreamerlainen a întrebat:

Cum va comportati atunci cand sunteti indragostit/a?

Răspuns Câştigător
| ioanaa a răspuns:

Zambesc tot timpul si ma trezesc fericita. Fac lucrurile cu mai mult spor, cu gandul la el. Nicio problema nu mi se mai pare atat de complicata. Nu ma mai supar atat de repede si din orice prostie.

17 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Ca o oarbahee hee

daniela
| daniela a răspuns:

Pai totul mi se parea in roz si nimic din ceea ce imi spuneau parintii si prietenii negativ despre respectivul singur nu era corect, el era in centru tuturor activitatilor si gandurilor mele, era centru universului si eu ma invarteam in jurul lui ca un titirez.

| ioanaa a răspuns:

De ce zici ca devii un prost?!

| ioanaa a răspuns:

Atunci, trebuie sa incerci sa fii mai realist. Sa te gandesti ca nu tot ce zboara se mananca, si ca pot aparea oricand probleme intre voi. Sa nu fii atat de sigur pe relatia voastra, incat sa devii "orb" (a nu se confunda cu pesimist)

| inna a răspuns:

Nu-mi mai pasa de nimeni din jurul meu, simt o stare de bine permanenta, o agitatie, fluturi in stomac cand il vad, parca nici dusmanii nu-i mai cred asa rai cum ii credeam... vb cu toti si am intodeauna pe fata un zambet de copil tamp laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| dulshe a răspuns:

Ca si cum as fi in al 9-lea cerlove struck

| giovana a răspuns:

Normal. Poate un pic mai exuberanta, mai ingaduitoare, mai helper... Se spune ca dragostea te face mai bun.

| diavolitza a răspuns:

Incerc sa fiu cat mai eu si sa ies cat mai mult in evidenta in fata respectivului

| andreea_8479 a răspuns:

In primul rand sunt fericitalove struck
uit de toti si de toatetongue
astept cu nerabdare sa il vad, sa ii aud vocea la tellove struck
zambesc si nu prea mai imi pasa de cei din jur. existam doar noi 2:X

| dreamerlainen explică:

Deci eu sunt singurul care devine un prost happy?

| dreamerlainen explică:

@Ioana Devin un fel de pasare care zboara in cerc de fericire. Si care risca sa se loveasca la cap de vreun copac happy

| cici_6785 a răspuns:

Ca un cal in calduri?

| cici_6785 a răspuns:

Dar cum face calul in calduri? Stie careva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerc sa uit sau imi fac un tatuaj, imi bat amantele rolling on the floor

| any007 a răspuns:

Eu izbucnesc in ras din orice motivhee hee chiar si cel mai neinsemnat, si simt ca nu mai conteaza nimic pe lume...

| any007 a răspuns:

Eu spre exemplu izbucnesc in ras din orice motivhee hee, chiar si cel mai neinsemnat...