| Zburlitul a întrebat:

Fetelor am o intrebare serioasa la voi, da rog sa-mi raspundeti foarte serios, si sa raspunda cele care au trecut prin asta.Cind prietenii vostri vor sa faca cu voi dragoste voi faceti mereu din placere, sau ca sa nul suparati, pursimplu eu cu prietena mea avem o problema, ne intalnim de un an, spune ca de putine ori ii vine pofta de a face dragoste. ea a fost virgina. ia spune ca nu poate sa faca asta ii este greu oare de ce e asa, cei care mau inteles raspundeti va rog...

Răspuns Câştigător
| andre3a92 a răspuns:

Intr-o relatie, poate numai oboseala din cand in cand poate sta in calea relatiei voastre sexuale.in rest,poate neplaceri ale ei pe care trebuie sa le rezolve la doctor,sau poate nu esti u destul de ok pentru asta in mintea ei, sau ia si in calcul faptul ca nu te mai place, si asta din propia experineta.cand ea are ganduri departe si numai la tine nu se gandeste ea, sau se gandeste la altcnva, e normal sa nu mai vrea nimic.cel mai bine vb cu eahappybafta:p

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Intreabao sa iti raspunda sincer care e problema

| PrecioussGirl a răspuns:

Intrabo ce simte atunci cand faceti dragoste?
de ce nu vrea? nu te iubeste, inca o doare? sau care e motivul.
din moment ce iubesti persoana respectiva ar trebui mereu sa o faci cu placere.

| Lummy a răspuns:

Daca nu e placere.degeaba.

| Mellyssa999 a răspuns:

Te inteleg ca si eu simt la fel. sunt fata si nici mie nu imi place chestia asta straight face. Mi se pare ca suntem prea tineri pentru astfel de pofte si mi se pare totodata si o mare prostie.

| Zburlitul explică:

Ia imi spune ca pursimplu nu vrea si gata,da imi spune ca ma iubeste foiarte tare si eu asta simt, da cind merge vorba de dragoste raspunsu e negativ, oare de ce poate sa fie de la ia nu inteleg normal nimic.voi cum credeti poate sa fie oproblema. apropo ia in interior nu are orgasm dar la clitoris simte. poate asta e?

| LoreMica a răspuns:

Mi se intampla si mie ...am aceiasi problema ca pr ta...sunt cu un baiat de 3 ani si cand e vb de asa ceva si nu am chef interpretez motive mi-e rau bla bla. Dar uneori o fac numai sa nu il supar.