| angelkissing a întrebat:

Oare exista baiatul ala care te alinta mereu iti spune ca te iubeste tine cu adevarat la tine nu te minte.Eu sincer nu l-am intalnim inca... anul trecut am avut un prieten rapper si era foarte romantic dar se supara foarte repede si asa ne-am despartit. Fetelor voi credeti ca exista baiatul ala... Va rog fara mijtouri

4 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Da, exista insa nu numai asta conteaza intr-o relatie, sa fie tandru. Increderea, comunicarea si sinceritatea sunt baza happy Fiecare avem pus deoparte acea pers pe care o asteptam...

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Dap exista dar stii ce se intampla? atunci cand ai sa il gasesti tu deja nu vei mai avea nevoie de alinturi, si nici nu vei mai crede in vorbele lui!

| CandyES a răspuns:

Nu are cum sa exsiste baiatu' perfect iar tu aici l-ai schitat pe unu cum ai vrea tu sa fiewinking Sigur ca o sa gasesti un baiat care te iubeste cu adevarat si care ar face multe sacrifici pentru tine, dar deocamdata mai trebuie sa treci prin multe pana atunci. Si oricum ar fi acea persoana niciodata no sa fie exact cum ai vrea tu sa fiewinking.

| DavidDj a răspuns:

Eu chiar ma port asa cum ai spus tu mai sus, dar nu inteleg de ce nu am si eu o prietena, deoarece cu fetele cu care am fost mau lasat pentru ca nu ma purtam dur adica "smecher"