| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor as vrea sa va intreb cum considerati un baiat bunoc, am tot auzit expresia asta. Dupa ce criterii il considerati...

8 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

E frumusel la fata si are un aspect al corpului cat de cat ok

| BomBonika_9617 a răspuns:

Dupa fizichappy

| ladyMillion a răspuns:

Saluthappypai,depinde de situatiehappynu toate fetele gandesc la felthinking sunt unele care au o gandire mai rationala, si unele care pur si simplu scot niste vorbe de te doare capu'happyE adevarat ca mai sunt unele destepterolling eyescare cum vad un baiat pe strada care arata mai bine gata:"vai ce bun e asta! day dreaming" omglaughing))totusi parerea mea este ca degeaba arata un baiat bine,daca de ex in cap are zero, si sufletu e gol, si e dat pentru 10 tipe de-odatathinking cand o fata inteligenta se cupleaza cu un baiat,nu se uita numai la aspectul fizic; ea incearca sa-l cunoasca,sa descopere ce are inauntru,pentru ca noi cu totii avem si calitati si defecte(suntem cu ele le pachet,si n-avem ce-i face)asa ca tu nu te uita in gura la alea care cum vad un baiat la prima vedere,saliveaza dupa el,si nu astepta complimente din partea unor proaste,ca nu cred ca te-ar face sa te simti asa "bunoc'mai bine uite-te in gura unei fete cu capul pe umeri si care stie ce zicewinkinguite iti voi da un exemplu in cazul meu:pe mine spre exemplu ma dezgusta cretinii aia de lucratori de pe strada,care fluiera orice fata care trece, doar de dragul de a nu lucra, aia ar fi in stare sa fluiere si una de 50 de ani la cat sunt de fraieri, asa ca eu una m-as simti prost sa fiu comparata cu una de 50 de ani, care ar fi fluierata la fel ca mine(totusi eu zic ca arat mult mai bine decat una de 50 de ani,dar daca m-as uita in gura la lucratorii aialaughingce-ar fi, alta e sa-ti zica un baiat care te place si care te cunoaste, cat esti de"buna"si cat tine la tinehappytongue

| ladyMillion a răspuns:

Da nu te pune nimeni sa citestihappytu trebuie sa dai un raspuns al tau, nu sa-l citesti pe al altoratongue

| Annd a răspuns:

,,Bunoc,,? laughing
Mai bine inteligent, serios, manierat si chipes...nu,,bunoc,, oh go on

| cristyblondu a răspuns:

Majoritatea acum se uita sa ai curu mare laughing le aud pe unele uite ce cur bun are alalaughing sunt atat de proaste si semnalizeaza zici ca au luat toate carnetulaughing.si degeaba esti bunoc daca nu esti bun de totlaughing

| YuuLyan a răspuns:

laughing tati daca te tine portofelu ai ce vrei...rolling on the floor si sa nu uitam de tupeu

Răspuns utilizator avertizat