| Eduard196 a întrebat:

Fetelor! As vrea sa va intreb ce fel de baieti preferati si cum v-ar placea sa fie un baiat.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Fetele sunt finte emotionale ele spun ce vor dar emotiile nu tin de ceea ce vor ele, http://fifistie.ro/2014/11/11/bad-boy-versus-good-boy-ce-aleg-femeile-2/

6 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Denisa,dar tu cati ani ai fata? laughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello!
Eu prefer baietii care sunt la mijloc(nici prea cuminti, nici prea rai).
Un baiat ar trebui sa fie educat, inteligent, amuzant, iubitor si atent... Aspectul fizic este ultimul de pe lista. Un baiat trebuie sa iti arate mereu ca te iubeste, la fel cum trebuie sa ii arati si tu. Trebuie sa fie grijuliu, comunicativ, sa aleaga sa petreaca timp mai mult cu tine decat sa iasa cu baietii(so, iese, dar nu in fiecare seara) happy

| girlpoisson555 a răspuns:

Sinceri?!
Mai puțin bădărani?! laughing

| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Sincer eu cred ca asta cu patratele si muschi nu prea conteaza, cel mai mult conteaza sinceritatea lui, modul in care gandeste ( maturitatea de care da sau nu dovada). parerea mea este ca asta este cel mai important inainte de toate

| VladStefan12 a răspuns:

Sa fie smecher.