| ForeverWarrior a întrebat:

Fetelor ce trasaturi trebuie sa aiba un baiat sa il considerati frumos?

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Buna! thinking Mei, uite eu nu cred ca exista oameni urati pe acest pamant, pentru ca nu ma pot kk eu in gusturile celuilalt nu? scuze de expresiewinking trebuie sa existe acea chimiewinking sa tresari cand il vezi si sa simti fluturasi in stomac! nu cred ca am o imagine fixa in ceea ce include frumusete, doar sa-mi placa mie si atat e de ajunswinking cel mai mult conteaza pentru mie, comportamentul fata de mine, de cei din jur si atitudinea lui. Bineanteles sa stie sa lege 2 cuvinte, nu suport genul de persoane acesta : fizicul, ok cel mai frumos cel mai cel si cand deschide gura laughinglaughing vai si vai de capul tau si al lui!

| ForeverWarrior explică (pentru rousz):

Crezi ca o fata ar putea fi atrasa de un baiat pe care unii il considera urat? ar putea fi atrasa de unele trasaturi pe care altii le considera defecte? Mersi de raspuns!

| rousz a răspuns (pentru ForeverWarrior):

Da, sincer? eu cred chestia asta, pentru ca toti suntem diferiti, ne deosebim prin placeri prin infatisare si de ce nu si sentimente.

5 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

Hi. IN primul rind- un zimbet sincer ( nu zic de dinti drepti, ci doar un simplu zimbet ); o privire misterioasa { sa aiba ceva interesant in el}; nu mai mic de 170( nu`mi plac piticii Albei-ca-Zapada decit in poveste) dar nici chiar un stilpd e telegraf sau Zgirie Nori; sa nu fie nici prea slab ca sa-l bata vintu, dar nici prea mare ca sa-ti fie frica sa-i dai de mincare ( ceva mediu); ochii mARI ( sunt cei mai frumosi-cred eu, si mai ales verzi sau albastri); simtul umorului pentru mine e foarte important, e super cind poate face o gluma buna si la locul ei, poate putin, dar putin romantic, sa aiba carisma si sarm. love struck

Insa sa stii, cind te indragosteti, nu tii cont de asa ceva m uiti de idealuri si perfectiune, iubesti si iti place ceva ce este si ce vezi, cu sau fara defecte. [ Controlat pe mine acest fapt]winking Succes!winking

| stefania1997 a răspuns:

Buna! Pai un baiat frumos fizic trebuie sa aiba si un comportament frumos.La fizic mie imi plac baietii inalti (peste 1.70), parul sa nu stea lipit de cap dar nici sa nu aiba o creasta sa zici ca e cocos laughing, ochii nu am o preferinta dar imi plac in special cei negrii sa nu fie nici gras nici slab ( nu vreau perfectiune poate sa aiba in plus sau in minus 3 kg). Dar eu consider ca e mai important cm gandeste si ceea ce este el.

| litlle a răspuns:

Deci...nu trebuie neaparat sa arate ca un print, dar nici ca un cersetor! Sa fie bun si in pirmul rand frumos la suflet.Doar dupa aceea poti sa ti cont si de celalalte aspecte.