| Medeea2003 a întrebat:

Fetelor, ați accepta ca un băiat să vă filmmeze în timp ce îi faceți sex oral? Ați fost filmate vreodată în timp ce faceați sex?

7 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Nu, dar scârba tot m-a filmat. https://m.youtube.com/watch?v=ldfaBNR_pI4

| Negoiu a răspuns:

Eu ştiu că toate fetele se bucură să fie filmate când fac sex oral unui băiat în speranţa de a fi văzute de colegi si prieteni pe diferite site-uri! Sau mă înşel?

| GHoST013 a răspuns:

Chestia asta depinde de multi factori.
Daca o fata o sa aiba o relatie de 1 luna, 2 sunt sigur ca nu accepta dar in cazul unei relatii stabile de probabil 4-5 ani nu cred ca ar fi o problema.
De asemenea depinde si de caracterul fetei si cat de open minded e.

| TroubleInParadise a răspuns:

Sunt baiat dar daca as fi fata nu as face-o. Daca o pune pe net? E riscant!

| cireşicat9 a răspuns:

Nu, niciodata! Nu stii cum acele filmări apar pe internet, le pot vedea prietenii, familia. toți oamenii din jurul tau, si ar fi urat, sa ti strici viata pentru asa ceva.

| lexusZEW a răspuns:

Tinand cont ca username-ul tau este Medeea2003, probabil ai 13/14 ani, iti spun ca nu ar trebui sa faci sex oral de la varsta astawinking

| DaCumSaNu a răspuns (pentru lexusZEW):

Prea tarziu, a facut-o deja...