| Unul20111996 a întrebat:

Fetelor, ati accepta sa-i faceti sex oral unui baiat pentru bani? Rog sa fiti sincere.

15 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

De as fi fata as fi milionara din chestia asta, dar mamica mea m-a facut baiat sad

| minrest a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Pai vad ca fetele care fac asta sunt muritoare de foame, cum ai fi tu milionara?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru minrest):

Simplu, oral la bogatani

| RAY a răspuns:

Cred ca intrebarea ta e un pic cam trasa de par, banul e ceva care ne mentine /ne implineste satisfactiile /interesele /traim ca sa ne satisfacem interesele, tu ai face uun oral la o fata sau la un baiat, poate ca ai spune nu, nu unui baiat never dar daca ai fi intro cusca si salvarea ta este asta ce ai face, sunt cazurii extreme in care oamenii au facut lucruri nebunesti pentru banii /supravetuire plus ca tuturor ne plac banii, posibil ca ar face un oral dar din nevoie /scarba /e cam nasol sa-si faca cineva oral din scarba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asemenea fete se numesc CURVE! Oralul se face din dragoste, nu pentru bani si alte prostii... Dar sunt si destule care ar face pentru bani :-J

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Mi se pare un lucru scarbos si josnic.
N-as face asta pentru nimic in lume.

| kyliejenner a răspuns:

Nu.

| MidnightR a răspuns:

Nu-nteleg ce tot vreti sa realizati cu intrebari dintr-astea. Faceti sondaje?
Vrei cumva sa aduci o slava melodiei Parazitii "Toate-s la fel"?

| AndreeaCarina96 a răspuns:

Clar, NU! Stii cum se numesc cele care fac asta? Prostituatee! Sper ca nu ai de gand sa incerci...

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru AndreeaCarina96):

Nu este adevarat, nu judeca pentru ca nu este frumos, atata timp cat o fata face sex oral din placere ea NU este considerata prostituata, este un mecanism fiziologic al corpului uman, voi fetelor nu vreti sa intelegeti acest lucru, pacat

| Alexandra234girl a răspuns:

1. Iar tu?
2. Asta este cea mai veche meserie
3. Asta înseamnă sa fii " curva"
4. Depinde de câți bani iei
5. Asta e răspunsul meu laughing)

| veve06 a răspuns:

Pentru bani nu, din placere DA.