| Bombonik_8523 a întrebat:

Fetelor ati facut vreodata sex oral? Daca da spuneti-mi si mie cum este pentru ca stau de mult cu un baiat si vreau sa-i fac o surpriza si sa ii fac sex oral. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Inedita si frumoasa surpriza, iar intrebarea, si mai si! mai ales prin inocenta si sentimentalismul ei... Ma bucur pentru tine ca simti asa ceva! Cauta piesa " Kiss you all over" cu Exile, si, ascultand-o, ai sa poti intelege ca, atunci cand tii foarte mult la un om si ti-e foaaarte drag... vine aproape dela sine! Nu trebuie decat sa continui cu sarutarile pe care i le dai de obicei, dar explorand incet, tot corpul - de exemplu dupa dus! - si, cand ajungi acolo, te manifesti absolut firesc, facand cea ce simti! (adu-ti aminte cum faci cu inghetata la cornet! - roata, roata, usor.) daca crezi ca ar putea reactiona "ciudat", il poti intreba inainte, de exemplu: "stii, azi simt ca-mi esti mai drag ca niciodata... si as vrea sa incerc si altceva, ce inca n-am mai facut... as vrea sa te bucuri si sa te simti cat mai bine... ma lasi?!" si nu cred ca te va refuza! (sau daca da, cere-i sa-ti spuna pentru cand amanati joaca, ca sa stii cand sa te pregatesti!)...
Atentie la dinti! sa-i tii permanent sub buze!, (sa nu-l atingi acolo si cu dintii!) si doar cu ele, cu obrazul si cu limba, cat mai delicat, il vei dezmierda, exact cum vei simti, explorand si sarutandu-l de sus pana jos! Il mai si poti intreba cum ii place? - nu se tace! - exprima-te si tu sonor, daca iti va placea... Ai grija ca, din cauza sensibilitatii specifice locale, s-ar putea sa termine foarte repede! in functie de stilul tau, ai grija cum reactionezi!, si unde dirijezi, si cum te stergi... Success! Si poate ne impartasesti apoi, si noua, cum a fost...Prima data pentru tine, astfel incat, relatarea ta sa poate folosi si ea, la randul ei, altor incepatoare... Mai e o piesa potrivita pentru asta... >>> Do that to me one more time... cu Captain and Tenille... si Wrap your arms around me, cu Agnetha Faltskog (de la ABBA)... Success! si o traire senzoriala extraordinara, de neuitat!

56 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nony... multumesc frumos! pentru raspuns... m-ai facut sa rad cu lacrimi! = sanatate curata!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Bro... am un feeling, asa... esti pe post de Big Brother la faza asta...
Zazulica tata, te-as pupa, dar esti asa de departe... mi-ai oferit, involuntar, a doua tura de ras cu lacrimi, citindu-ti raspunsul! Muchos gracias!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tuturor: un sfat Essential de vital pentru bunul mers al unei relatii: in intimitate, absolut orice se poate, si Trebuie sa se discute! - apoi, eventual se negociaza, si se aplica... ca si banalul dus impreuna, ca sa fie "all very clean 4..." Success!

| Flav a răspuns:

Doamne, tu vezi ce vad si eu?

| Flav a răspuns:

@lolita - dupa replica ta, cred ca m-am indragostit de tine.

nony
| nony a răspuns:

@mrpitbullro.de unde stii frate, ai facut sex oral la vreun baiat? thinking

nony
| nony a răspuns:

Aproape ca am ajuns la orgasm cand am citit ce a scris @PsihoSex rolling on the floor
Sa faci ce zice, in afara de aia cu relatatul ulterior.

nony
| nony a răspuns:

@mrpitbullro
Sunt atat de ingust la minte la fel cum esti tu in a scrie o explicatie. Pit(pe)ullica in primul rand ca nu pot sa-mi dau cu parerea despre orientarile sexuale ale prieteni tale. Poate ca a facut sex oral la mii de baieti, poate ca tu ai fost singurul carui i-a facut. misterele dracilor, dar, ca baiat sa-i spui unei fete ca e misto sa faca sex oral, nu ti se pare deplasat prietene? Aaa, normal ca nu ti se pare, tu esti mai libertin din nastere si le ai cu limba (la sfaturi ma refer).
Depinde de fiecare fata in parte, poate ei nu ii place, poate i se pare la fel de scarbos cum mi se pare mie sa scrii aici ca ai facut sex oral. poate nu, asta tine de fiecare persoana.
Esti interesant, apropo, ai mancat maioneza, esti alb la gura. din poza, din poza.

lolita
| lolita a răspuns:

Sexul oral se face doar din placere, daca intr-adevar nu esti pregatita nu o face. fa-o ca si cand ai linge o inghetata dar in nici un caz nu musca :), daca vrei ii poti linge si testiculele, il va excita foarte mult. nu-ti fa griji pentru prima data, totul se invata, tu din cand in cand il poti intreba daca ii place sau ce vrea sa-i faci. iti dau un link de pe blogul meu http://lolita-totul-despre-sex.blogspot.com/2009_07_01_archive.html daca vrei mai multe detalii trimete-mi mesaj in privat.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mie mi se pare scarboslaughing serios acum... dar daca iti place tie...gusturile nu se discutabig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Aveti niste idei...

| Barajag a răspuns:

Va fi ok, daca vei sti cum sa-l iei, sa nu te infigi imediat acolo joshee hee, prima data il saruti tandru, apoi cobori putin cate putin si vei vedea cum reusesti singura sa faci ceea ce-ti doresti...eu iti doresc sex oral placutbig grin...

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sincer mie una. mi se pare scarbos... dar daca tie iti place tongue fa-i o surprizza laughing

auran
| auran a răspuns:

Ai grija sa nu ai tu surpriza...

auran
| auran a răspuns:

Lolita si Furni sunteti tari fetelor, m-am prapadit de ras...
Jojo in viata trebuie sa tii cont de un lucru - "Never say never"...

Stefan
| Stefan a răspuns:

Crezi ca o astfel de intrebare ar putea pusa pe TPU? Acest lucru face parte din intimitatea fiecarui individ.

| lostcontrol12 a răspuns:

Da.am facut, nu mi-e rusine sa o spun...pana la urma daca tie iti place e problema ta, nu a celorlalti.si e foarte frumos pentru aman2. Daca il iubesti si va simtiti bine impreuna, de ce nu?! Succes.

| JoJo a răspuns:

@PsihoSex esti fenomenallaughing
Cat despre intrebare imi vine sa borasc numa'cat o citesc, :-& laughing

| JoJo a răspuns:

Sensei.BRO-----Andrei nu cred ca stii ce vorbesti...nu vorbi fara sa cunostihappy Oricata iubire ar exista nu as face lucru asta! Ce treaba are iubirea cu cacaturi de astea?! Cand iubesti esti tandru, dulce, si alte chestii, nu stai sa te lingi pe unde mai gasesti un loc liber.
... e parerea mea... daca tie iti place n-am eu nimic impotrivawinking Dar despre mine nu vorbi ca nu ma cunostihappy

| JoJo a răspuns:

@nekane stai acasa pls!
@Bro: nu ma cunosti, nu vorbi pls!

| JoJo a răspuns:

.

| JoJo a răspuns:

@nekane tu ai inceput scandalul! citez: "@bro, ce incerci tu sa-i explici fetei? las-o sa mai creasca, sa vezi cum te cauta dupa (sa-ti dea dreptate, nu te gandi la prostii!)"!
deci sa o lasam balta...nu am fost singura care am avut parerea asta...au mai fost si altii gen whiterose...nu am chef de cearta! Te rog frumos sa-mi respecti parerea si iti garantez eu pe ce vrei tu ca peste 20-30-40 de ani o sa am aceeasi parere! Incheiem aici, ok?
P. S: cred ca tu ar trebui sa te gandesti la propriile cuvinte:"Respecta si vei fi respectat, ai auzit vreodata chestia asta? Ma indoiesc, probabil nici nu ai auzit vreodata de respect."

| laraandy a răspuns:

Sincer, nu! mi i se pare un lucru scarbos. dar fiecare cu parerea lui. poate cu trecerea timpului... poate am sa fac lucru.asa ca daca esti sigura ca vrei s ii face acea surpriza pr tai.atunci spor la treaba si o noapte cat mai incendiara.
app...imi plac f mult rasp lui PsihoSex...

| roxy_5007 a răspuns:

Da am facut dar nu mi se pare scarbos atata timp cand se spala. Eu am facut si imi place da e mai frumos direct pe actiune

| Nemesis_9263 a răspuns:

Pfff...bafta! Cumpara totusi un bax de servetele umede inainte... s-ar putea sa izbucneasca fantana artezianahee hee

| alinutzacodruta a răspuns:

Nu am vacut dar vreau sa fac blushing

| lady_1122 a răspuns:

Prima oara inchide ochi si.......sti u restu....nu te uita cum arata pentru ca nu ai sa poti face nimic...bafta!

| aiurica a răspuns:

Eu cred ca decizia asta trebuie sa o iei una singura... Dar eu sunt de parerea ca ar trebui sa faci chestia asta numai daca tu iti doresti cu adevarat.nu pentru ca stii ca i-ar placea lui...Trebuie sa ti cont si de ceea e vrei tu.Adica.in primul rand, trebuie sa ti cont de ceea ce iti doresti tu...Si referitor la partea cu surpriza, eu cred ca sunt multe alte lucruri care l-ar incanta...nu numai sexul oral... Oricum, totul tine de ceea ce iti doresti tu cu adevarat...

| juniper a răspuns:

Ce scarbos, vrei sa-i... ehem... sti tu ce? Plus ca poti face nu stiu ce herpes.