| justsmile_3270 a întrebat:

Un baiat a aflat ca il plac, dar eu stiam de mai demult ca ma place si el.
Si m-a intrebat iar eu i-am spus mda... iar el mi-a spu ma mai gandesc
Ce inseamna asta baietii puteti sa imi spuneti, daca si voi ati facut vreodata asa sau daca fetelor li s-a intamplat vreodata asa cum a fost dupa aceea:p

2 răspunsuri:
| Arh123 a răspuns:

Buna! Pai asta seamna ca mai are una in vizor si ca alege dintre voi doua! asta inseamna, sau nu a mai stat cu vreo fata si uh esti prima se poate si asa!
FUNDA?

| VampireDreamer a răspuns:

Zic ca Flory are dreptate. Dar se poate sa nu te cunoasca prea bine si atunci inca nu s-a hotarat.