| RAY a întrebat:

Fetelor/baieti daca ati avea ocazia sa faceti sex cu un barbat /femeie frumos/a, care va atrage puternic ati face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca da, daca n-as fi intr-o relatie cu altcineva.Si l-as si cunoaste macar putin pe baiatul respectiv.

41 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu am avut ocazia odată și am refuzat. Plus alte ocazii când dacă îmi băteam capul puțin reușeam. Contează chimia aia. Fără ea nici sexul nu e decât cel mult 30% din ce poate fi.

| Freya1 a răspuns:

Noi femeile avem ocazia asta des.Si frumoase si urate cum am fi ocazie de sex avem si de la frumosi si de la urati acum depinde ce intelegi prin frumos....ca fiecare are ideea lui de frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexistule. Dar pe baieti daca vor sa faca sex cu una frumoasa de ce nu intrebi?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca deja se stie rezultatul noi am face sex cu orice fata frumoasa

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Asa cum si noi am face acest lucru,, asa si ele, trebuie sa fie echilibrul venit din ambele tabere.

Ray, pentru una frumoasa, pentru o noapte de neuitat,, ti-ai insela iubita? Asta e intrebarea bomba

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu, daca as face asta nu as putea spune te iubesc, ok dorinta e puternica da man avem ratiunea de a opri dorinta sexuala, nu suntem animale care nu ne putem controla ce naiba, am renuntat eu la dulciuri pot si la aia

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Corect,, sentimentele sunt mult mai puternice decat dorinta sexuala, eu am doar pareri de rau pentru cei care insala, fie barbati sau femei, aceleasi mizerii,, daca inseli, esti un om de nimic!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Corect man, cine inseala nu iubeste cu adevarat, nu arunci la gunoi o iubire, si asa azi rar iubire adevarata si sincera din partea ambelor sexe

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

"daca inseli, esti un om de nimic!" Nu e asa de usor, mai conteaza si motivele.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Mai rar iubire adevarata, nu stiu daca pe timpuri chiar exista mai multa iubire,, insa omul stie doar sa insele si sa fie pe interes.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Un sfat/pont tine poza iubitei cu tine mereu, iubirea e mai puternica ca dorinta sexuala, subiecti care au vazut poza iubitei au manifestat o dorinta mai scazuta sexuala

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand ambii se iubesc, ce motive ar exista? ia lumineaza-ma, intelepciuneo

| RAY explică (pentru Drimmero):

Iubirea exista, cea mai frumoasa e prima man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E stimul contra stimul, cand vezi ceva ce iubesti, pur si simplu uiti de celelalte aspecte!
Iubirea e cel mai frumos sentiment pe care omul il poate contacta/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Asa e cel mai puternic sentiment pozitiv

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Degeaba iubesti daca esti praf in pat si ea nu are orgasm sau nici el nu se bucura de sex. Acum vino cu romantisme " sexul nu conteaza asa mult " sa pot face accident cand iti citesc comentariul de la atata ras.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da raspunde repede, pana nu ies pe autostrada ca dupa ies si mor de curiozitate pana maine.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Conteaza si sexul, nimeni nu zice nu, dar nu inseli doar pentru atat)))) daca ai coloana vertebrala!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Atunci de ce stau impreuna?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

MDa. O las balta aici atunci. Prevad o converasatie de pomana, la fel ca si cu "am buci super ".

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E mult de dezbatut, prea mult,, atat iubirea si sexul daca se imbina in acelasi timp, iese ceva fenomenal.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Are si el dreptate, sa nu excludem importanta sexului, sa nu uitam ca in lipsa atractiei fizice nu exista iubire desi nu exista dorinta sexuala deci daca nu exista dorinta sexuala relatia se va destrama, iubire si sexul nu sunt doua chesti diferite, atractia fizica duce la iubire, iubirea exista pentru ca ambii parteneri sa concepe un copil si apoi sal creasca, asta e scopul biologic

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Poti face sex si daca nu iubesti,, crezi ca soferii romani care se duc la tanti Azorela pe sosea le iubesc pe alea?))))))

Eu am zis, iubirea si sexul sunt 2 chestii care imbinate duc la ceva letal!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Poti face sex si daca nu te atrage deloc persoana respectiva, cateodata nici atractie nu simt fata de alea, unele find urate, iubirea este un proces complex

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Multi pretind ca iubesc, putini cunosc iubirea,, eu consider ca iubesti cu adevarat atunci cand faci compromisuri, sacrificii si esti loial a ceea ce iubesti

| RAY explică (pentru Drimmero):

Viata este de multe ori compusa din compromisuri, sacrificii man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

E compusa pentru cine e dispus sa o respecte si sa depuna efortul unui sacrificiu, recunosc ca si eu de multe ori ma feresc de sacrificii, doar pentru ce iubesc pot face, altfel nu pot

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ce romantic esti

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eh,, sa zicem ca imi dau si eu silinta putin asa.

Sunt un tip patimas, asta nu pot nega!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ai mesaj

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor I'm dying!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face ce fac si acum, m-as trata de dependenta prin abstinenta.happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ai fost dependenta de sex?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

In scop stiintific o intrebare cum se manifesta si cum ai trecut peste asta? o faceai si in grup?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eu sunt cobaiul?thinking

Zic Pas!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce cobai, am scris ca e urat sa intreb o fata asa ceva, asa ca am intrebat asa in scop de curiozitate

| FoxyM a răspuns:

Well Ray, daca as avea partener, nu l-as însela pentru nimic in lume, poate sa fie cel mai cel...nu se poate,si nu zic asa,ci din propria experienta ca am fost abordată de musculosi frumosi si am spus nu,sa se duca cu tot cu muschii lor,nu am nevoie de asa ceva.Dar Daca as fi singura, m-as întreba daca ocazia asta se iveste asa dupa noroc sau ca m-am gandit eu vreodata la ea sa se împlinească. Fiind femeie, ma pot abtine de la astfel de tentatii in timp ce bărbatii ar accepta cu usurinta aceasta ocaziewinking.Eh, ma atrage, ma întorc cu spatele si anulez efectullaughing

| OMFGConrad a răspuns:

Nu. Nu văd motivele. Dacă ești într-atât de excitat, te masturbezi și ai rezolvat problema. Așa pleci și cu gândul împăcat că nu ai înșelat și satisfăcut.

| Yon1470 a răspuns:

Nu,pentru ca ne-ar fi frica!

| Alexandr1457Antonia a răspuns:

Nu dacă nu îl iubesc.