| Lucian_4323 a întrebat:

Fetelor ce va atrage la un baiat?
si Baieti ce va atrage la o fata?

2 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Pai, fizic: privirea, sa fie inalt, sa aiba maini puternice,. buzele day dreaming, si astea se completeaza cu felul lui de a fi: sa aiba personalitate puternica, sa se comporte frumos ca mine, sa fie un domn, sa fie manierat, sa fie glumetz,. sa stie sa ma faca sa am fluturaji in stomak,.sa nu consume alcool, sa fie de gashka, sa fie o fire deskisa ca care pot vb orke, sa fim mai mult dek prieteni[iubiti]. sa fie printzul meu! love strucklove struck:X

[vezi, din ce ai citt: fizicul conteaza mai putind dek persoana in sine]

| dayanalove12 a răspuns:

La un baiat ma atrage:
-fizic : sa fie mai inalt decat mine si sa fie dragut :X;
-moral : sa fie de gasca, sa fie glumet, sa stie cum sa se comporte cu o fata, sa aiba incredere in mine, sa tina la mine.
Cum a spus si @miley : fizicul conteaza mai putin decat persoana in sine.