| Sofer a întrebat:

Ce va atrage la o femeie / barbat?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Astea sunt lucruri involuntare

| Frank51 a răspuns:

Formele/simetria corpului, inteligenta, carisma, umor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma atrage la o femeie: zambetul, felul de a ma privi. Modul in care vorbeste, modul in care interactioneaza cu altii. Nu ma uit daca are forme sau nu, daca are parul nu stiu cum...conteaza modul in care ea se exteriorizeaza, daca este sincera in actiunile ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul, in general ca poate vedea unele chestii in caracterul meu pe care eu nu le observ. Picioarele(sa arate cat de cat decent), vocea, ochii si fata. sexual. Nu ma intereseaza chestiile superficiale cum ar fi charisma si altele prostii superficiale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aroganta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa arate cât de cât și sa fie mai inteligenta ca mine. Și ar fi și mai bine daca ar fi modesta, nu ca multe tipe cu aere și doleanțe la avere când ele au trăit toată viața in sărăcie.

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Mă atrage la o femeie felul ei de a fi ( comportamentul ) și zâmbetul.

| Rihhana1 a răspuns:

Ochii si zambetul, pe tine?

| Sofer explică (pentru Rihhana1):

De la ochișori pleacă totul.