| elly_8871 a întrebat:

Fetelor, baietii vostri cum vor: o partida buna cu finish[tu orgasm, el ejaculare] sau mai multe partide adunate? Voi cum preferati?

Răspuns Câştigător
| nighter a răspuns:

Ideal ar fi mai multe partide cu finish big grin
Ma rog, un raspuns nu cred ca e suficient, depinde de relatia dintre cei doi, de cum se simt la acel moment, ce isi doresc ei etc. happy

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Daca ar fi posibil, mai multe numere, si la fiecare orgasm.

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Conteaza? tot ce e important e sa se simta amandoi bine...
oricum majoritatea baietilor se termina la fiecare partida, iar majoritatea fetelor nu simt nicio placere. straight face

| vasiledumitru a răspuns:

Va doriti sa va bata Domnul pentru pacatele ce le faceti, sa ajungeti bataia de joc a satanei.
Sunteti inconstienti, faceti sex, pacatuiti si nu va ganditi ca ce rau va faceti voua, nu mie, nici parintilor vostri, ci voua, voua va atrageti necazuri din partea Domnului care va lasa in mana diavolului sa isi bata joc de voi.

| deutza a răspuns:

Poi pentru mine si pentruu iubitul meu nu asta conteaza.Ne simtim bine impreuna, asta e tot ce conteaza.Este cand avem o partida buna cu finish cum spui tu...si este cand avem mai multe partide adunate dar ultima cu finishlaughing. Bine prietenul meu ejacuaza la fiecare partida.

| Fllly a răspuns:

Banuiesc ca una buna nu mai multe adunate