| RemusssX5 a întrebat:

O întrebare pentru voi, fetelor... Când aveți (dacă aveți) orgasm vaginal, cum se manifestă acesta? Tot prin ejaculare ca la cel clitoridian, sau nu se *vede* din exterior, simțindu-l doar voi, fără să fie sesizat de celălalt partener? Și care din ele e mai intens și mai plăcut. care îl preferați mai mult?

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Cine ti-a spus ca la cel clitoridian ejaculam?

| gazza01 a răspuns:

Termenul englezesc e "squirt" si reprezinta momentul culminant. O cantitate mare de lichid tasneste din vagin. Asta e cel mai intens si placut si logic ca-l simte si partenerul.

| qMiruq a răspuns:

Depinde de femeie, unele au "squirt" cum zice colega/colegu mai jos, iar alte femei se uda foarte tare pe interior, se dilata si cateodata dau si in afara vaginului lichid dar doar sa il lubrifieze...