| abigaill a întrebat:

Fetelor, care a fost cea mai indiscreta intrebare pe care i-ati pus-o unui baiat?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu i-aș pune întrebări indiscrete dacă il iubesc. Dacă se confesează singur, e altceva, il admir. Dă dovadă de incredere si sinceritate. Dar altfel, nu l-as intreba. Că... nici mie nu-mi place să fiu intrebată. Si nu-mi place sa pun omul in situatii stânjenitoare.

| plosnitapufoasa a răspuns:

Eu sunt intro clasa cu fete nebune (22 de fete). pe clasa a9a. dupa ce neam imprietenit i-am intrebat pe toti colegii(5 baieti) daca mai sunt virgini. si in fiecare semestru am colectionat cate un baiat nou transferat. bine inteles nici ei nu au scapat de aceasta intrebare. deci cred ca am fost destul de indiscrete.

| H0lz a răspuns:

Sunt baiat si cea mai indiscreta a fost ceva gen : Mai esti virgin sau Tu te masturbezi? happy Astea sunt intrebarile cele mai indiscrete pe care fetele le mai pun baietilor happy

| ma0taarecratima a răspuns:

"pe bune? chiar ai facut-o cu 2 fete in acelasi timp? "

| xtina128 a răspuns:

"Cate ai la activ?"