| HUAWEHUAWE a întrebat:

Buna.Am o intrebare mai indiscreta, sa-mi raspunda cine nu se rusineazalaughing)
Am o intrebare pentru fete/femei.
Incepand din momentul in care v-ati dat seama ca un baiat/barbat vrea sa va cunoasca, cand va ganditi prima data la penis, marime etc?

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ma gândesc în ce fel să-l duc in eroare încât să plece singur, fără să-l refuz eu

| IonelaIasmina a răspuns:

Bună! pai ..la,,penis,, nu te gândești de prima data când îl cunosi (poate vând îl cunoști ai fluturi un stomac adică vrei puțin sa ai,, relații,, de alea s3×ual£) te gândești după cv ani după ce o sa va cunoașteri mai bine...
Bafta!

| MONICAMONICA13981398 a răspuns:

Imi e și frică să dau un răspuns sincer fără să îmi sară lumea în cap laughing)