| Lichan1 a întrebat:

Fetelor care ar fi cel mai romantic lucru pe care l-ar face un băiat unei fete.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tu ești în poza de profil, 100% te potrivești cu Anastasia.

26 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sa ma duca intr-o vacanta la o cabanuta draguta unde sa imi fie drumul catre camera si baie presarate cu petale si lumanari.
Sa avem o cina romantica, o baie cu spuma, si o noapte de vis iar dimineata sa ma trezeasca cu micul dejun si un trandafir in care sa fie un inel cu care sa ma ceara de sotie (un fel de logodna nu casatorie ca nu vreau sa ma marit)

| DonGiani a răspuns (pentru Freya1):

Dar în gluga de coceni ce are? Glumesc laughing)))

| Freya1 a răspuns (pentru DonGiani):

Ce nu ti se pare romantic ce am spus? big grin...

| DonGiani a răspuns (pentru Freya1):

Îți dai seama ca da happy Toți la rândul nostru am avut parte de ceva frumos, măcar o datăwinking Vezi ca ți-am dat mesaj. Dar e mișto și în coceni laughing)) Nu crezi? laughing)

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Freya1):

E foarte bună varianta.

| alina2k18 a răspuns:

Cel mai romantic gest acum ar fi sa vina sa puna becuri si sa spele parchetuwinking in genunchiwinking
Ma revansez eu dupawinking

| deeeaqq a răspuns:

Ce fantezii au unii, hah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fim noi doi undeva singuri, de preferat intr-un pat, canapea, dar nimic pervers, sau sa facem sex, doar sa fim unul in bratele celuilalt dupa sa se aseze peste mine si sa ma sarute pe gura, pe sani, prin par, sa se joace cu parul meu, sa ma sarute pe frunte si unde mai vrea el in timpul ăsta sa imi sopteasca pe o voce din aia inceata si "sâsâită"cele mai dulci cuvinte posibile:esti a mea iubito, eu sa ii raspund sunt a ta iubitule happy, sa zica te vreau si ce mai vrea el. Sa incerce sa ma dezbracehappysi eu sa nu il lashappy si el sa zica:te vreau, te rog lasa-ma nu mai pot rezista, vreau sa fii a mea in noaptea astalaughing)))
Pentru mine cele mai romantice gesturi sunt cuvintele, gesturile, nu cadorile materiale... Si stiu ca pentru adevaratele fete doar aceste chestii conteaza...

| Lichan1 explică (pentru anonim_4396):

Wow unde as putea sa găsesc și eu o fata că tine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lichan1):

Mai gasitlaughing))

| Lichan1 explică (pentru anonim_4396):

Serioshappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lichan1):

Dupa tot ce raspunzi sau intrebi pe aici, mi-as dori sa te cunosc... Doar ca nu am incredere in internet... Sorry

| Lichan1 explică (pentru anonim_4396):

În internet nu poți să ai în credere este adevărat dar în mine poți să ai încrederehappyhappy

| Idkidk a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur nu esti regizor de filme porno?

| munteanuionvictor a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai gusturi bune. E un răspuns valabil pentru multe persoane.

| anonim_4396 a răspuns (pentru munteanuionvictor):

Imi descarc si eu aici dorintele... Care probabil nu se vor intampla niciodata. Sigur ca doare, dar, am sa ma resemnez eu intr-o zi.

| Lichan1 explică (pentru anonim_4396):

Hei poate se vor întampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai romantice lucruri*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar aceste lucruri**

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica cel mai penibil? thinking
Primul raspuns ar merge perfect.Si o scrisoare de dragoste ar intra tot in categoria asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sfat nu cere sfaturi de la femei, deoarece nici ele nu stiu ce vor.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Nu exists masura pentru asta. A da. Sexul nu e romantic. Sexul e pentru placere. Ca o faci cu cineva iubit, e partea a doua.

| Ymela a răspuns:

Eu nu cred ca se bazeaza numai pe sex romantismul..depinde de la caz la caz:unei fete poate i-ar placea o cina romantica cu un dans, si o muzica ambientala romantica; mie mi-ar placea sa faca ceva mai necomun :sunt multe care as visa sa mi le faca happy

| treesky a răspuns:

Pai depinde daca sentimentul e reciproc imi place un baiat care nu se da batut gen sa ma sacaie la cap toata ziua si sa ma intrebe daca am nevoie de ajutor cu temele sau alte chestii!

| Anonima6969696969696969 a răspuns:

Să îi aduci un trandafir, asta face tot

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Anonima6969696969696969):

Sau orice floare pe care o consideră el frumoasă.