| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor care este marimea ce v-ar placea sa o vedeti la un baiat?

12 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

16-17 cm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deși nu vor admite, 8 cm sunt suficienți. Visa, AmEX sau MasterCard®.hee hee

| JustStitch a răspuns:

Marimea nu conteaza, conteaza doar sa stie ce face cu ea

| Mada1920 a răspuns:

XXL

| domnuleu23 a răspuns:

Daca nu e sub 15cm e bine dar nu lungimea conteaza ca nu speli peretii cu ea, grosimea conteaza.

| vale300 a răspuns:

Mărimea la ce? Ex. La pantofi, înălțimea, mărimea la haine etc.

| mentholinks a răspuns (pentru vale300):

La sculament.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru mentholinks):

Conform dictionarului explicativ al Limbii Romane, adica DEX sculamént n., pl. e (ngr. sko- și skulamento, d. it. scolamento, scurgere, d. scoláre, lat. excolare, a se scurge. V. scur). Blenoragie. Gonoree. Scurgere, o boală urîtă caracterizată pintr’un puroĭ care se scurge din organele genitale și care apare pînă în 5 zile de la molipsire.
sursa: Scriban (1939)

| mentholinks a răspuns (pentru corbulalbrosu):

E bine de stiut.

| JulietteJokes a răspuns (pentru mentholinks):

rolling on the floor Omule esti definitia arogantei. Te iubesc.