| Sebi00 a întrebat:

Fetelor cand vedeti un baiat cand va uitati la freza cum v-ar placea asa mai de baiat cuminte mai special sau ca toti aia care se fac cu placa isi ard parul? curios funda :Xhappy

Răspuns Câştigător
| ByaKid a răspuns:

Cristy_5592 happy nu toti suntem la fel. uneori imi plac baietii cu parul ceva mai lung.Dar nu-mi limitez niciodata privirea doar la eiwinking. Depinde de personalitate happy

2 răspunsuri:
| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Asa e cristi ai mare dreptate nu stiu ce vedeti la emo LOL

| cristyblondu a răspuns:

Unu normal fara sa fie ars cu placa ar trebui sa va placa nu toti emoneilaughing